Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vajon terhes lehetek?

Vajon terhes lehetek?

Figyelt kérdés

3 éve voltunk együtt a párommal, most május közepén voltunk utoljára együtt úgy és most amikor hazajött nem rég. (külföldön dolgozik). Nem terveztünk babát, de nem lett volna baj, ha jön, megszakításos módszerrel "védekeztünk" májusban. 54 kgról indultam május óta 56 kb lettem. Nem vettem észre a testemen semmi változást, ezt leszámítva, menstruációm is megjött rendesen eddig minden hónapban. De pénteken, vízszerű folyásom volt ami, aztán estére besűrűsödött és sárgás -zöldessé vált, szagra semmi, a petefészkeim nagyon fájtak, majd apró kis vérdarabkákra is figyelmes lettem és rengeteget kellett pisilnem ... a mensesem még később lenne. Ezért nem értem. MOst utoljára amikor együtt voltunk védekeztünk.

Nem tudom, ha baba mit fogok tenni... most szakítottunk 2 napja és nem lesz békülés :( teljesen kétségbe vagyok esve :'(

Volt itt valaki olyan akinek hasonló cipő semmit nem vett észre? Lehet, hogy terhes vagyok? megjött rendesen, csak ezt a 2 kgomt nem értem, bár mostanában nem mozogtam. MOst hányingerem van, de gondolom a stressztől :( nem voltam kívánós, nem undorodtam semmitől, csak mióta ez a petefészek fájdalom és folyás volt azóta jobban érzek néhány szagot és ég a gyomrom ennyi :(



2015. aug. 31. 00:20
 1/7 anonim válasza:

Ezek a tünetek az idegeskedéstől is lehetnek, vagy magnéziumhiány.

Sajnálom, hogy szakítottatok! Én is a párommal hajszál híjján. De még sajnos lehet... Én valamiért reménykedek, hogy nemsoká terhes leszek. Úgy érzem, ő az igazi. Te nem ebben reménykedsz a szíved mélyén, hogy terhes vagy?

2015. aug. 31. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát azért gondolod azt hogy terhes vagy mert híztál 2 kilót? Egyél még csokit... LOL
2015. aug. 31. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de én azt éreztem, ő az aki mégsem akarja ezt az egészet :( és most elkezdtem rettegni, hogy mi van ha terhes lettem egyedül nem tudnám tisztességesen felnevelni a gyermeket :( aazt hiszem valaki más lehet a dologban, már vissza is utazott, de nem értem amikor hazajött annyira úgy éreztem minden rendben van... és egyszer csak ez
2015. aug. 31. 01:23
 4/7 A kérdező kommentje:

igen, kedves #2 mert nem vagyok hízásra hajlamos!


most azt számoltam, ha május 18-án voltunk együtt utoljára és megjtt júni, júli, aug rendesen akkor most már 4 hónaposnak kellene lennie a picinek... nos akkor már csak éreznék valamit?

2015. aug. 31. 01:25
 5/7 anonim ***** válasza:
Csinálj egy tesztet és higgadj le!
2015. aug. 31. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sargas zoldes folyas, es petefeszek fajdalom alapjan gyulladasra fertozesre gondolnek inkabb, amihez minel hamarabb orvoshoz kene fordulni!! Terhes tuti nem vagy, nyugodj meg!!
2015. aug. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
már megnéztem a menses naptáramban, májusban is megjött már az együttlétünk után 3-4 napra :/ szóval biztosan nem vagyok állapotos. utána is rendszeresen megjött, csak a júniusit nem találom, de az is meg volt emlékeim szerint... (néhány adatom elveszett mert mobil alkalmazásban vezetem)
2015. aug. 31. 10:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!