Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire biztos a szex fogamzá...

Mennyire biztos a szex fogamzásgátloval és ovszerral együtt? Ezt a két védekezést használjuk de még is félek

Figyelt kérdés
2015. aug. 31. 10:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Ezek külön-külön is nagyon biztonságosak, ha megfelelően használják őket.

Így pedig extra biztos.

Mitől félsz?

A férfi vagy a nő vagy?

Ha nő, akkor nyilván tudod, hogy pontosan szeded-e a gyógyszert. Ha igen, akkor nem kell félned.

Ha férfi, akkor gondolom, tudod, hogy hogyan kell megfelelően használni az óvszert. Így nem kell félned.

2015. aug. 31. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Annyira, hogy én bizton merem állítani, nem leszel terhes!
2015. aug. 31. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván 100% nincs, de azért ezek elég megbízhatóak, pláne együtt :)

De arra számíts, hogy hamár szeded a gyógyszert a fiú azért szeretné majd gumi nélkül is.

Ha rendesen szeded a gyógyszert akkor nem sok esély van a terhességre és a guminál is ha az elejétől fogva használjátok akkor szintén megbízható.

Szerintem fölösleges kettőt használni.

2015. aug. 31. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a gyógyszer felesleges.

A gumit mind ketten látjátok, nem lehet vele úgy trükközni, mint a gyógyszerrel, hogy vajon beszedte, nem szedte, odafigyelt mindenre, ami csökkentheti a hatását. És a gumi a fertőzések ellen is véd. Szóval én azt választanám. Felesleges gyógyszert szedni, mert sok káros hatása van.

2015. aug. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
kb 12 napja voltunk együtt ma teszteltem és negativ lett csak azért vagyok meg ilyedve mert 3 napja barnás nyálkas folyás tegnap du pirosra váltott aztán el mult
2015. aug. 31. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!