Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetesen véres nyálka és...

19 hetesen véres nyálka és enyhe mensis görcs?

Figyelt kérdés
6 hetesen voltam ugyanígy, mensis görcs, ill véres, barnás wc papír. Kaptam rutascorbint, kiloszám ettem magnéziumot, azóta meg is felejtkeztem róla.Ma megint ugyanez van! Nemsokára hazajön a férjem, akkor biztos bevisz a korházba.Nyugtassatok meg kérlek, hogy nem lesz baj! :(((
2015. aug. 31. 16:13
 1/4 anonim ***** válasza:

Sajnos nem lehet tudni, de szurkolok nagyon!

Írd meg kèrlek mi volt!

2015. aug. 31. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi újság kedves kérdező, mi történt veletek azóta? Minden rendben, ugye?

Szoritok! :)

Majd ird meg mit mondtak a kórházban.

2015. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Újabb haematóma, nem tudták megmondani pontosan mitől.No sex szülésig, fekvés,pihenés, csütörtökön alaposabban megnéznek majd,most nem akartak annyira megpiszkálni. :(
2015. szept. 1. 11:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A lènyeg hogy a baba rendben van :-)

Köszi hogy írtàl.

Nekem 7hónqpig tartott a terhessègem abból 6feküdnöm kellett, ès 5hónapot korhàzban, de csak először hematóma miatt, tudom miyen rossz de megèri!!!

2015. szept. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!