Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatta a vérzést 8...

Mi okozhatta a vérzést 8 hetes terhesen? Tegnap este minden előjel nélkül mintha megjött volna. Piros, nyálkás vérzés. Se görcs, semmi nem kídérte. Reggelre elmult. Mi okozhatta?

Figyelt kérdés
Beszéltem a dokival. Holnap fogad. Azt mondta szedjem tovabb a mgb6-ot meg az utrogedtant, ahogy eddig is és pihenjek. Félek hogy vetélés. Volt mar vetélésem de akkor barnazas volt és görcsöltem, utána jött a vérzés. Akinek volt már hasonló mi okozta? És megmaradt a baba? A mult héten még minden rendben volt vele, szívhang is volt. :-(

2015. aug. 31. 16:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nekem alapba azt mondta a orvosom, ha bármi gond lenne, azonnal az ügyeletre menni, mert ott tudnak segíteni! Én 2 percet nem várnék, nem 3 napot!
2015. aug. 31. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

12 hetesen volt vérzésem. AZONNAL mentünk az ügyeletre, UH, vérvétel, gyógyszerek, és bent tartottak.

Részleges méhlepényleválásom volt. Szerencsére megmaradt a Pici, holnap már 36 hetes lesz.

De ki tudja, hogy mi lett volna, ha nem megyek be a kórházba...

2015. aug. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Minden rendben van a babával. Rendesen fejlődik. Azt viszont nem tudni mi okozta a vérzést. Kaptam rutascorbin tablettàt.Nem làttak vérzésre utalo jelet az uh-n. Remélem nem jön elő ismét. Pihennem kell.
2015. szept. 1. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!