Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy a pocakom...

Hogy lehet, hogy a pocakom nőtt, de a kilóim csökkentek?

Figyelt kérdés

15 hetes vagyok, már reggel is látszik a pocakom, puffadni este szoktam, akkor még nagyobb, szóval tudom, mi a különbség:) 56 kilóról indultam 168 centivel, az első trimeszterben fogytam 1 kilót, ami azóta sem indult meg felfelé, pedig majdnem kétszer annyit eszem, mint a terhesség előtt.


TSH miatt szedek a pajzsmirigyemre pótlást (a terhesség 8 hetes korától), annak lehet valami köze ehhez, mondjuk, hogy gyorsabb lett az anyagcserém? Vagy csak szimplán később fog beindulni a súlynövekedés?



2015. szept. 2. 11:50
 1/5 anonim ***** válasza:

a hátadon mégse tud púpot növeszteni a baba, így hát a hasad nő... tök nagy rejtély :D

baba elveszi azt ami neki kell, és nő.

te meg a babától függetlenül fogyhatsz is...

2015. szept. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A baba nagyon max 100 gramm körül lehet még. :) Méretre gyorsan növekszik, így nő a hasad, de súlya még nem igazán van neki.

Te pedig úgy tűnik nem vagy hízékony, valószínűleg nem csokit eszel sütivel, így nem hízol.

2015. szept. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem a hátamra? Pedig azt hittem, oda is fogok:D


Köszi a válaszokat!

Csak néztem a táblázatot a jelenlegi normáls minimum-maximum súlyomról, és már 58-nak kéne lennem legalább. Persze tudom, hogy ez egyéni, és hogy az egyik legjobb mód a kismama nyugalmának felkavarására az interneten olvasgatás, csak meglepő számomra, hogy még nem indult be a hízás, miközben eszek rendesen (nem sütit csokival, de a krumplit meg a kenyeret nem mondanám épp fogyasztó ételnek:)), és közben a pocakom is nő.

2015. szept. 2. 12:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A nagymamám a háború alatt volt terhes, óvóhelyen, éhezve töltötte a kilenc hónapot. Anyám mégis egészségesen született.

Gondolhatod, hogy nagymamám nem épp hízókúrán volt. Nem ezen múlik, az anyai zsírt, izomzatot is "leeszi" magzat, de még a csontokból is ki tud vonni kálciumot.

2015. szept. 2. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Így van ahogy az utolsó írta! Ezért van az,hogy néha a kismamák olyan panaszokat tapasztalnak,ami szorosan nem köthető a terhességhez,de mégis terhesség után teljesen megszűnik a probléma. Pl.ha valamilyen vitaminhiány miatt alakul ki valami probléma az azért van, mert kell a babának és ő elvonja. :)
2015. szept. 2. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!