Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zavar, hogy mozog a baba. Fog...

Zavar, hogy mozog a baba. Fog ez az érzés még változni?

Figyelt kérdés
Szàmomra ez furcsa, rossz érzés.
2015. aug. 23. 18:43
 1/6 anonim ***** válasza:

Számomra is furcsa volt eleinte, még zavaró is amikor hason feküdtem volna, nekem még kényelmes lett volna de őt már zavarta. Már most az lenne furcsa, ha nem érezném. :)

35 hkm

2015. aug. 23. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány hetes vagy? Csak azért kérdezem, mert én most 37. hetes vagyok és a mocorgásai már-már inkább fájdalmasak, ha végig húzza a kis lábát a hasfalamon néha hangosabban feljajdulok...szóval igen fog ez még változni, de amíg meg nem születik ez már "jobb" nem lesz (bár akármennyire is kényelmetlen és sokszor fájdalmas és imádom, hogy itt mocorog bennem, ezzel jelzi, hogy minden rendben van odabent).
2015. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen, amikor megszületik, már nem fog mozogni.
2015. aug. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én sem szerettem egyik gyereknél sem. Ráadásként ők naponta 5-6x csuklottak is. Nekem nem változott, nem szerettem érezni, de későbbiekre nézve nem jelent semmit, hogy jó érzés , vagy kevésbé, ha ez is kérdés lenne :)
2015. aug. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
fog,még rosszabb lesz :)
2015. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
40%
örülj neki hogy él:D
2015. dec. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!