Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes kismami vagyok! Mit...

28 hetes kismami vagyok! Mit tegyek, hogy éjszaka tudjak aludni?

Figyelt kérdés
Hetek óta szenvedek és ettől nyugtalan és fáradt vagyok! Már mindent kiprobáltam, de eddig semmi sem vált be.
2008. szept. 8. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:

szia!! mi 29 hetesek vagyunk nagy babóval + hatalmas pocakkal :) van egy régi, elnyűtt párnám, azt teszem a combjaim közé, egy másikat a lábaim alá a takarót pedig kicsit be szoktam gyűrni a poci alá. nekem ez vált be, na meg az oldalt fekvés :)

remélem, megtalálod a jó pozíciót, fontos, hogy rendesen ki tudd pihenni magad!!

boldog pocakoskodást!!

2008. szept. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én kaptam egy szoptatós párnát, és azzal alszom. Berakom a mellem-hasam alá + a combjaim közé, mivel jó nagy párna, és U-alakú! Azóta alszom igazán jól!! Minden jót, 27 hetes kismami
2008. szept. 8. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én is körberakom magam párnákkal, van vagy hét darab. :D Másként nem tudnék. Ezen kívül igyekszem este kevesebb folyadékot inni (inkább délelőtt és kora délután iszok többet), hogy ne kelljen annyiszor kirohangálnom. És nyitott ablaknál alszom, különben szakad rólam a víz (néha még így is); persze csak annyira nyitom ki, hogy ne hűljön ki a szoba, mert megfázni se akarok. Könnyű vacsit eszem és tejet iszom hozzá; meg sólámpám van. Az éjjel ugyan nem alszom végig, mert a babám sokat ugrabugrál (az elsővel ellentétben), de azért nem vagyok hulla reggelre. Kitartás! :) 31 hetes kismama
2008. szept. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki este lefekvés elött a mézes tejet. 1 pohár langyos vagy meleg tejbe 1-2 evőkanál mézet tegyél. Nagyon jó és jót lehet tőle aludni, legalábbis nálam bevállt.
2008. szept. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm!Ezzel sokat segítetettek!

További jó babavárást!

2008. szept. 8. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!