Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vas tablettát írt fel az...

Vas tablettát írt fel az orvosom, ez normális a szedése mellett?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Ne haragudjatok a buta kérdésemért de az lenne a kérdésem hogy normális az hogy amióta szedem ezt a vas tablettát (1 hete) azóta fekete a székletem? :/ Ez az első terhességem ezért nem igazán tudom ezeket a dolgokat. Köszönöm a válaszokat.

27 hetes kismama


2015. szept. 2. 20:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
igen teljesen normális :) szorulásod is lehet tőle, de mond majd meg a dokinak, mert lehet ilyenkor lejjebb veszi az adagot, mindenesetre bajod nem lesz tőle ne félj :)
2015. szept. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerencsére más észrevételem nincs se székrekedés se hasmenés semmi.Ezt reggel kell szednem éh gyomorra de csak egyet naponta.Köszönöm a válaszod. :)
2015. szept. 2. 21:38
 3/4 anonim ***** válasza:

teljesen normális, én a 10. héttől szedem, és először kicsit én is sokkot kaptam, pedig olvastam szedés előtt hogy változhat a széklet színe, de azért nem számítottam erre.

Én sajnos nem tudtam reggel kaja előtt bevenni, illetve undorodok az ízétől, mert hogy szét kell rágni. (maltofert) a védőnőm azt mondta akkor vegyem be, mikor akarom, egyáltalán nem fontos hogy éhgyomorra vegyem be. azóta este lefekvés előtt, és nem rágom szét, csak lenyelem, mint a gyógyszert.

2015. szept. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is szedek vastablettát és igen nekem is megváltozott a színe. (Fekete :D) ráadásul nekem napi 2-t kell szednem. Azt hittem szülés után abbahagyhatom de most mondták hogy még szoptatás alatt is kell majd szednem. Én maltofert szedek...szét kellene rágni de egyszerűen bökölődök (pedig elméletileg a csoki izére akar hasonlítani de pfffúj) :Dtőle azt hittem hamarosan megszabadulok tőle :D de hát ha kell akkor kell xD
2015. szept. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!