Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellenanyagot találtak a...

Anneee25 kérdése:

Ellenanyagot találtak a véremben. Elvetélhetek?

Figyelt kérdés
9 hetes kismama vagyok, a hétfői labor eredmények azt mondják, hogy van ellenanyag a véremben. Pajzsmirigyre szedek gyógyszert, elvileg ez is okozhatja. A vércsoportom A-. Elmentem vérvételre az ellenanyag központba, ahol szerdára ígértek eredményt. Aggódom, hogy ezalatt elvetélhetek-e? 9 hét alatt végig csodásan fejlődött a kisbabám, amíg nem tudtam az ellenanyagról. De most tiszta ideg vagyok. Valaki járt már hasonló cipőben??????

2015. szept. 4. 14:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
attól nem fogsz elvetélni hogy ellenanyagos vagy. Én is végig az voltam. Olvass utána, elég jól leírják, mikor van jelentősége és mikor nem. Számodra nézve annyit jelent, hogy többször kell majd vérvételre menned.
2015. szept. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én is telis-tele voltam ellenanyagokkal...főleg az első babánál...nem szedek semmi gyógyszert, nem mondtak rá semmit, hogy miért, de mindenki húzta rá a száját...nem is tudtam, h baj lehet belőle...azóta 2 csodálatos kislányom is van. ;)
2015. szept. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!