Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes ultrahangot miért...

6 hetes ultrahangot miért hasin végezték? Reális hogy így szinte semmi nem látszódott?

Figyelt kérdés

Ma vagyok 6+2 napos, ultrahangra ma mentem mert nőgyógyászomnak nincsen.

Egy magánklinikára mentem, én úgy tudom 12 hét alatt hüvelyi ultrahangot szoktak csinálni, én arra számítottam hogy itt is úgy lesz hogy nőgyógyász ha hasin nem észlel élő terhességet akkor megnézi hüvelyin, erre csak egy szonográfus hölgy volt aki hasi ultrahangot csinált, és azt mondta csak a petezsákot látja és benne a szikhólyag és majd menjek vissza 2 hét múlva mert körülbelül 5 és fél hetesnek mondja.

Ezzel persze nagyon csalódott vagyok mert nagyon sok nőnél ilyenkor már szívhang van nem hogy csak egy petezsák de gondolom azok mind hüvelyi ultrahangon voltak igaz?

Holnap megyek hüvelyi ultrahangra is, azon többet fogunk látni? Mennyit számít hogy hasi vagy hüvelyi?

Már 2 hete várok erre az ultrahangra, nagyon csalódott vagyok, bár ha tudtam volna hogy nem orvos végzi és nincs itt lehetőség hüvelyire akkor nem ide jelentkeztem volna be.

Plusz miért mondja 5 hetes körül mikor tudom mikor volt ovulációm, még ultrahangon is voltam akkor és akkor volt érett a tüszőm, középidőben..?


2015. szept. 4. 18:38
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Na, voltam ma hüvelyi ultrahangon, sikerült megnyugodnom azért még is jobb volt egy orvos szájából hallani a dolgokat.

Nem fiatalabb a terhességem teljesen megfelel a 6 hétnek ezeket az adatokat kaptam meg:

Petezsák: szabályos 16 mm

szikhólyag: 4 mm

Élő 7 hetes terhesség


Mondjuk nem tudom mitől élő mikor szívhangot nem találtunk, de elég régi gépe volt de 1 hét múlva visszarendelt hogy akkor már biztos lesz :)

2015. szept. 5. 09:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!