Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mondjam el a férjemnek...

Mikor mondjam el a férjemnek hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

Tavaly elveszítettük a második terhességet még az első trimeszterben. Inkább engem viselt meg a dolog. Nem gondoltam volna hogy ilyen hamar teherbeesek azután hogy eldöntöttünk újra belevágunk (tavaly óta most éreztem hogy kész vagyok rá és az elsőnk most lesz ovis). A férjemmel mindig mindent megbeszélünk egymással és alapvetően most is azonnal hívnám (üzleti úton van egy hétig) de valahogy félek. Az van bennem hogy mi van ha baj lesz? Akkor felesleges elmondani. De 6 hetet se lehet várni mert tudja hogy most kell megjönnie valamikor. Ha telefonon nem is legkésőbb jövőhét hétvégén mikor megjön biztosan rákérdez. Jaj de rossz:-( Az első gyereknél ez eszembe se jutott. A kásodiknál se mégis baj lett és így már nem merek úgy örülni...

Mit tegyek?



2015. szept. 6. 17:42
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Már elmondtam és nagyon örül:-) benne semmi félsz nincs!:-D

Köszönöm a bíztatásokat is!

2015. szept. 6. 20:32
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat, lehet írták már.


Ha nem mondod el, és ne adja isten, elmegy a baba, akkor nagyon is kell, hogy ott legyen melletted, tudj kire támaszkodni. Mert az fix, hogy eltitkolni nem tudnád.

Ha nem lesz baj, és csak hetek múlva tudja meg, az nagyon rosszul fog esni neki. Ne vedd el tőle ezeket a napokat.

2015. szept. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
oké, most látom az utolsót, akkor tárgytalan :)
2015. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!