Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan mondjam meg a férjemnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam meg a férjemnek, hogy terhes vagyok, ha most pont a legalkalmatlanabb időpontban jött össze a baba?

Figyelt kérdés
A férjemnek stabil munkahelye volt fél évvel ezelőttig, 10 éven keresztül. Miután egy leépítésnél munkanélküli lett, elég hamar sikerült elhelyezkednie, a hely stabilnak tűnt, a fizetése még jobb is volt, mint az előző helyen, harmadik babát terveztünk. Utána jött a baj, mert a próbaidő utolsó hetében minden indok nélkül kitették. Akkor még meg is könnyebbültünk, mert a jelek szerint nem jött össze a baba, úgy voltunk vele, hogy jobb is így. Azóta folyamatosan munkahelyet keres, de még csak vissza sem hívják, én visszamentem dolgozni. Tegnap voltam nőgyógyásznál, mert megint problémám volt a vérzésemmel és kiderült, hogy babát várok, ráadásul már 10/5 hetes vagyok, tehát mégis összejött az utolsó próbálkozós hónapban a kicsi. Fogalmam sincs, hogyan tálaljam ezt a férjemnek.
2014. ápr. 3. 06:37
1 2 3 4 5
 1/41 A kérdező kommentje:
A munkahelyem fizikai munkát is végzek, a főnököm nem hagyná, hogy terhesen dolgozzak, tehát táppénzre kell mennem.
2014. ápr. 3. 06:38
 2/41 anonim ***** válasza:
60%

10/5 het? Az milyen?


Siman közlöd, hogy Laci, terhes vagyok. Aztán megbeszélték, hogyan tovább.

2014. ápr. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
97%
Gondolom az 10 hét 5 nap.
2014. ápr. 3. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 A kérdező kommentje:
Igen, 10/5 hetes vagyok az uh szerint, tehát a pici méretei alapján 10 hetes és 5 napos.
2014. ápr. 3. 06:51
 5/41 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy már így is nagyon maga alatt van, mert sehová nem kell. A szakmájában nem tud elhelyezkedni, mert egy régi balesete miatt nem végzhet fizikai munkát, az utóbbi 10 évben végzett munkájáról meg papírja nincsen, tehát vagy elhiszik, hogy ért hozzá, vagy nem.

Attól félek, hogy a hír csak méginkább ront a hangulatán és azt sem szeretném, hogy esetleg emiatt a picire nehezteljen a későbbiekben.

2014. ápr. 3. 07:11
 6/41 anonim ***** válasza:
88%
Akkor is el kell mondani.
2014. ápr. 3. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim ***** válasza:
46%
Biztos vagy abban, hogy rontana a helyzeten? Lehet örülne neki nagyon és a melankóliából kicsit kiszakítaná
2014. ápr. 3. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 A kérdező kommentje:
Igen, sajnos biztos vagyok benne, hogy rontana a helyzeten. Nem is a kicsi léte, hanem az, hogy a táppénz és a középső gyerkőc utáni gyed, később gyes nem lesz elég, hogy az ő hitelét és a mi kiadásainkat is fizessem, tehát elég rossz a helyzet, mert így a szülei háza kerül veszélybe (nem hivatalosan "átvállalta" tőlük a hitelt).
2014. ápr. 3. 07:24
 9/41 anonim ***** válasza:
38%

Megoldás lenne, ha ö maradnak otthon a picivel és akkor a te keresettel azért többre jutnátok, mint csak azzal, amit a baba után kaptok.


Elmondani meg minél elöbb kellene, (szerintem már jóval elöbb kellett volna, mert gondolom, már tudod egy jó ideje), mert egyre nagyobb pofonnak fogja érezni, hogy nem szóltál.

2014. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:

A terhesség idején, amíg nem dolgozhatok nem tud ő maradni a kicsivel...


Én is csak tegnap tudtam meg, hogy terhes vagyok. Azért mentem orvoshoz, mert már 10 napja vérezgetek és nem akar múlni, mint kiderült polipok miatt, hétfőn kell bemennem a kórházba, mert kettőt le kell szednie a dokinak.

2014. ápr. 3. 08:00
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!