Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt úgy hogy menstruác...

Valaki volt úgy hogy menstruáció alapján x hetes volt, de méretek alapján 1 héttel kisebb a baba?

Figyelt kérdés

Nem aggódok, vagyis valamilyen szinten benne van az emberbe, július 22 volt az utolsó menzeszem első napja eszerint ma vagyok 7+1 napos, aztán ma mentem vissza ultrahangra mert múlt héten még csak szikhólyag látszódott, most már volt embrió is 4 mm és nagyon édesen vert a pici szíve :)

Nos és akkor mondta doki hogy 1 héttel fiatalabb olyan 6+1 napos vagyok, de az szerintetek hogy lehet ha középidőben ovuláltam és még akkor ultrahang is kimutatta középidőbe az érett tüszőt?

Valakivel volt hasonló eset? Ilyen sokára ágyazódhatott be középidő után ?

Amúgy eddig jól voltam faltam mindent olyan éhes voltam folyton , de ehéttől minden kajától szinte rosszul vagyok, főleg a hűtő a mumus, konkrétan onnét semmit nem tudok megenni.


2015. szept. 10. 12:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez minden kismamával megsik. Lesz még olyan is a 40 hét alatth nagyobb. Nem olvasta a könyvet h mikor mekkorának kell lennie tankönyv szerint.
2015. szept. 10. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
39%
Nem. Te vagy az első.
2015. szept. 10. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem pont igy van, de en tudtam is, mert ciklus közepen nem voltunk együtt, csak kesöbb. Az ultrahang is alatamasztotta több alkalommal, es mindig kb. ugyanannyival volt kisebb.


Ezt erdemes ilyenkor eszben tartani, es agenetikai vizsgalatokat 1 hettel csusztatni, hogy ne ijesszenek meg fölöslegesen.

2015. szept. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Amikor én terhes voltam a kislányommal akkor ő az utolsó menstruációhoz képest uh alapján 3 héttel volt kisebb az elején. A végére nagyon is behozta a lemaradás. Ezért sokszor változott a szülés dátuma. De semmi baja nincs. Szerintem ne idegeskedj ezen.
2015. szept. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabálytalan menstruécióm miatt ultrahanggal állapította meg mindig a dokim,hogy hanyadik hétben vagyok és hogy milyen nagy.Két héttel volt "kisebb". másodikán kellett volna szülnöm havi szerint,UH alapján 15-én és 10-én bujt ki kisfiam
2015. szept. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az első terhességemnél végig egy héttel későbbre ígérték (egészséges és két héttel hamarabb jött). A második leghamarabb csak a várt menstruáció előtt 5 nappal jöhetett össze (nála két hét eltolódás volt).
2015. szept. 10. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat most már megnyugodtam! :))
2015. szept. 11. 12:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!