Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Étel allergiáim vannak,...

Renilap kérdése:

Étel allergiáim vannak, elvétvel eszek néha olyat ami art. Azt vettem észre hogy a magzat is érzi ha Nekem nem jo. Lehetseges hogy árt neki, ne talán visszamaradhat vagy örökölheti az allergiáim?

Figyelt kérdés
2015. szept. 10. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen, árthat és örökölheti. Legalábbis a hajlamot.
2015. szept. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem örökölheti, csak a hajlamot örökítheted. ártani nem árt neki a te allergiád.

nekem is étel allergiám van, fel se tudom sorolni, hogy mennyi :) minden nap eszem olyat amire allergiás vagyok, sőt nekem kell is, nehogy felerősödjön :) makk egészséges a gyerekem, neki nincs ételallergiája :)

2015. szept. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A belek működésére reagálhat máshogy a magzat, szerintem erről van szó. Nem árt neki csak mozoghat élénkebben ha a te bélműködésed másabb.
2015. szept. 10. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Bízom benne hogy nem árt szegénynej... Csak féltem, mert tudom hogy milyen nehéz így ...
2015. szept. 11. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!