Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kis, tikkelésszerű pillanatnyi...

Kis, tikkelésszerű pillanatnyi rángás, de hol lent, hol fent. Lehet a lenti a baba, vagy az is csak a belek/izmok rándulása?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdtem érezni a fent leírtakat, eddig végig lent, de ma jóval fentebb is, ami még nem lehet a baba. Eddig azt hittem, lent is õt érzem, de most elbizonytalanodtam. Lehet ettõl még a lenti kis rángás a baba? 16 hetes vagyok

2015. szept. 8. 22:28
 1/7 A kérdező kommentje:
Lent=köldök alatt pár centivel, fent=Köldök fölött jópár centivel
2015. szept. 8. 22:31
 2/7 anonim ***** válasza:

ez már volt kérdés

természetes terhesség alatt

a méh vérbőségét jelenti

és pulzáló érzésnek is hívják

2015. szept. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Be tudnád linkelni a korábbi kérdést?
2015. szept. 8. 22:56
 4/7 anonim ***** válasza:

a megválaszolatjaim között nincs(de gyakran törlök)

ill a keresőben sem találom

mindenhol a terhesség kategóriában néztem.

annyira emlékszem csak, hogy a kérdező nagyon megvolt ijedve, azt hitte baj van, enyhén idegesnek is tűnt, a kérdése is valahogy úgy volt feltéve, hogy SOS, vagy segítség, vagy sajnos ne emlékszem :(

2015. szept. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, megtaláltam. Mondjuk ő még 7 hetes, aki kiírta, más kérdéseknél meg már olvastam, hogy ilyen rángásszerű érzésként is kezdődhet a magzatmozgás érzékelése, és a méhemnél jóval fentebb, a bordáim alatt is érzékelek ilyen kis rángást. Remélem,a magnézium segít:)
2015. szept. 9. 10:32
 6/7 A kérdező kommentje:
Kiderült azóta, hogy a lenti mozgás a baba volt, erősödött is, most már minden nap többször érzem, meg már kívülről is látni lehet, férjem is érezte, mikor oda tette a kezét:)
2015. szept. 21. 09:44
 7/7 anonim ***** válasza:
ennek öülök, és annak is hogy nem egyből az aggódáson, meg idegeskedésen voltál, kicsit irritált engem a másik kérdező, nem emlékszem, hogy ő a 7 hetes lett volna, vagy egy másik anyuka
2015. szept. 21. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!