Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ultrahang kozben vette eszre...

Vigosi kérdése:

Ultrahang kozben vette eszre az orvos, hogy lelassul a magzat szive, majd ujra normalisan ver. Ez normalis?

Figyelt kérdés
6 honapos terhes anyuka vagyok.

2015. szept. 1. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha az orvos azt mondta, hogy az, akkor az. Ne itt kérdezd, a dokitól...
2015. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A doki azt mondta, hogy ket het mulva el kell mennem vizsgalatra, es semmi tobbet.


Ket het az hosszu ido, azert kerdezem itt, mert hatha valaki mar igy jart, es tudd tanacsot adni.

2015. szept. 1. 21:29
 3/7 anonim ***** válasza:

lehet hogy éppen majdnem elszenderedett, amúgy meg fent volt.

egyéb vizsgálatok nélkül nem is indokolt ijesztgetni.

2015. szept. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azért nem csoda hogy manapság már nem hisz az ember az orvosoknak..de itt valószínűleg nincsen semmi baj. Nincs szívhanghallgatód? Amikor én ráhallgattam volt hogy nekem is picit lelassult majd ismét gyorsabb lett. Meg amit előttem is mondtak, ha alszik neki is lassabban ver.
2015. szept. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nincs szivhalgatom. Mar utananeztem csomo helyen, azt irtak, hogy ez szokott elofordulni... csak felidegesitett, hogy a doki kicsit zavarba jott.
2015. szept. 2. 09:30
 6/7 A kérdező kommentje:
Jelzem semmi baja nem volt a lanyomnak, most 4 honapos es kipattan az egessegtol :)
2016. máj. 30. 15:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Pont irni akartam hogy hogy vagytok :)
2016. jún. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!