Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak összehúzódáso...

Másnak is vannak összehúzódások a 28. héten?

Figyelt kérdés
Már szültem egyszer tudom milyen az összehúzódás ez biztos az. Most töltöm be a 29. hetet. Múlt héten voltam dokinál, mondtam neki, hogy előfordul. A méhszáj rendben volt,teljesen zárt, a babával is minden oké volt. Ha veszek be magnéziumot és lefekszem akkor elmúlik illetve nem periódikusak és egy nap csak párszor érzem. Eddig nem volt minden egyes nap de tegnap is meg ma is elég kellemetlen. Az orvosom írt fel egy gyógyszert, hogy ha napi 4-nél többször érzem akkor vegyek be belőle de azt mondta nincs semmi gond. Az előző terhességemnél csak a 34 héttől éreztem ilyeneket. Másnak is van már ilyen korán? Tényleg nem jelent bajt?
2015. szept. 10. 17:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt, amikor bejött a hidegfront. Teljesen bepánikoltam. Azóta elmúlt, sok folyadék, magnézium és pihenés hatására. De nekem is második baba, és ijesztő volt, hogy mennyire hasonló érzések voltak, mint mikor ő készülődött kifelé. Még az időt is elkezdtem mérni, 8-10 percenként jött, egy órán keresztül, aztán elmúlt, magnéziumra és fekvésre. Nah, azóta is ezen parázok, nehogy előbb jöjjön. A méhszáj nálam is zárt, szerencsére. 30. héten vagyunk.
2015. szept. 10. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ azért valamennyire megnyugtató ezt mástól is hallani. És igen én is bepánikoltam mert teljesen olyan volt mint amikor a legelső fájások beindultak a fiamnál. Félek tőle én is nehogy túl korán jöjjön , mindig mint a messiást várom, hogy a doki vizsgálat után mondja, hogy a méhszáj zárt :-) További szép babavárást kívánok neked is!
2015. szept. 11. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!