Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki telen szül az is vizesedik?

Aki telen szül az is vizesedik?

Figyelt kérdés
Januarban fogok szülni,honnan tudom ha vizesedek?20 hetes kismama
2015. szept. 12. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, vizesedHET. Ugyanúgy, mint ahogy a 40 fokban szülők között sem mindenki vizesedik. Ez teljes mértékben alkati kérdés.
2015. szept. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha hajlamos rá, simán. Barátnőm is januárban szült, ugyanúgy vizesedett, mint én augusztusban.


Onnan, hogy nem jön fel a gyűrűd, szorít a cipőd, meg látod is.

2015. szept. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ok,koszonom.A gyurumon kezdem érezni,de nem akartam elhinni h ez az lehet,tekintettel arra h fiatal a terhessegem es mar nincs is 40 fok.
2015. szept. 12. 17:55
 4/5 anonim ***** válasza:
20 hetesen még kicsit korai. Amikor legközelebb mész a védőnőhöz kérdezz rá.
2015. szept. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ezen csodálkoztam most. Augusztus végén született a babánk, végig hordtam 5 hőségriadón keresztül és az a vicc, hogy sem a kezem nem dagadt be annyira, sem a lábam, sem a súlyom nem ugrott meg úgy, mint az első fiunknál, aki tél végi baba.
2015. szept. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!