Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hasonlíthat a baba az uh-s...

Hasonlíthat a baba az uh-s fotóján a szülő vonásaira?

Figyelt kérdés
A védőnőm családi barátunk. Ő azt mondta a 24 hetes uh-s kép alapján, hogy tiszta apja, az orra meg az enyém. Az egyik munkatársam is ezt állapította meg. Csak én vagyok béna hogy nem látom??
2015. szept. 12. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Én a 32. heti uh alapján egyértelműen megállapitottam, hogy olyan kis vaskos szája van, mint az apjának. Na erre, totál apja a gyerek, de a száját tőlem örökölte. :)

Szóval nem vagy béna. :)

2015. szept. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Természetesen,hiszen a ti DNS-eteket hordozza,kint is rátok hasonlít :) Nekünk is a 31. heti 4D-n látszott,hogy tiszta apja és a szülés után is olyan mintha,a száján köpte volna ki. :)
2015. szept. 12. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Harmincavalahányadik héten 3D UH-n voltunk. Nézegette a szonográfus, majd rámosolygott a férjemre, hogy "apasági tesztre már nem lesz szükség".

Jellegzetes, lapított orra van. Amikor megszületett, úgy nézett ki, mint az apja klónja.

Már egy éves elmúlt, halvány jeleket kezdek felfedezni a saját külső vonásaimat illetően, de még mindig tiszta apja.


Van apai részről egy huszonéves féltestvére. Na, rá sokkal jobban hasonlít, mint rám :) Amikor ketten tologattuk, mindenki a nővérét gratulálta meg. :)

2015. szept. 12. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
27 hetesen voltunk 4D-n, apa elég karakteres arc. A gyerek teljesen rá hasonlított és így van ez ma is (1,5 éves)
2015. szept. 13. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mi 28 hetesen voltunk 4D-n, vittük a 2,5 éves lányunkat is. Aztán mindannyian hüledeztünk, hogy a pocakban lévő kislányunk kiköpött olyan, mint a nővére. Nagyon látványos volt a hasonlóság már az ultrahang képen is (amúgy a nagytesó is tiszta apja).
2015. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!