Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira csalódott vagyok,...

Annyira csalódott vagyok, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy kislányom lesz de nem örülök neki...annyira kisfiút vártam és akartam hogy számításba sem vettem hogy nekem lányom lesz.A párom szintén biztos volt abban hogy fiúnk lesz egyszerűen ezt éreztük.Annyira csalódott vagyok és lelkiismeret furdalásom van mert a kislány nem tehet erről...szerintetek ez a boldogtalan érzés elmúlik..nem tudom elképzelni hogy boldog tudok lenni amugy sem akartam gyereket de igy jött össze es akkor most meg ez is...én csak attól felek hogy nem fogom annyira szeretni ez miatt hogy lány es en ezt nem akarom..en szeretni akarom..
2015. szept. 15. 14:21
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Elmúlik.
2015. szept. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én lányt szerettem volna, aztán kiderült, hogy fiú. Pár napig csalódott voltam, aztán teljesen átállt az agyam. Mára már majdnem 3,5 éves a fiam és nem is értem miért akartam lányt. Normál esetben elmúlik a csalódottság, ha mégsem, akkor szakorvost javasolnék majd.
2015. szept. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Jajj dehogynem fogod szeretni. Mi lànyt vàrtunk volna de fiú lett. Imàdtuk. Most fiút vàrnànk,de vmi azt súgja làny lesz. Megszokod a gondolatot és kész, aztàn erre nem is emlékszel majd mikor a kezedbe foghatod. Hidd el el sem tudod majd képzelni,hogy te valaha fiút akartàl. Amúgy mennyire biztos? Mert az uh is tévedhet néha.
2015. szept. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Elmúlik. :) Nyugi.
2015. szept. 15. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én kislányt vártam, fiú lesz. Cserélünk? :D Na jó, inkább nem, már megbékéltem a gondolattal, hogy kiskukis lakik idebent. Mondjuk nem ment egyik percről a másikra a hozzászokás, de ha megváltoztathatnám a nemét, akkor se tenném már. Szerintem örülsz te a kislánynak is, csak nem engeded felszínre törni az örömödet. Biztos vagyok benne, ha majd a karodba veszed, soha semmiért nem adnád, és örökre megszereted. :) Mennyi idős vagy egyébként? Érzed őt mozogni?
2015. szept. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát 20 hetes vagyok most úgyhogy szerintem ez már biztos.Nem éreztem semmi bizonytalanságot a doktor úr hangjában.Nagyon remélem,hogy elmúlik.
2015. szept. 15. 14:31
 7/13 anonim ***** válasza:

legmélyen az is lehet hogy önérékelési zavaraid vannak és ezért lehet az, hogy nem szerenéd "magadat" megkapni kicsiben.

ha erről lehet szó, gondolj arra, ő különálló személy, egy más élettel, talán egy jobb jövővel és hatalmas eséllyel a boldogságra és arra, hogy szerethessen téged.

támogasd, rajtad múlik.

2015. szept. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Biztosan elmúlik. Én világ életemben fiús anyukaként képzeltem el magamat. Amikor megtudtam, hogy kislány sírva hívtam fel anyukámat, nagyon csalódott voltam. Most van egy gyönyörű, okos 6 éves nagylányom akit imádok. A második gyereknél már úgy voltam vele, hogy mindegy lány vagy fiú, csak egyen (a nagylány rettenetes volt ebből a szempontból, úgy kellett és még mindig kell leimádkozni egy-egy falatot a torkán). Hát megkaptam, egy kis kajagép kiscsajt, akinek első dolga ha hazajön oviból megrendelni a vacsoráját. :-) Imádom mindkettőt, le nem cserélném fiúra.
2015. szept. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Igen, elmúlik. :) Ne sürgesd, magától megy.
2015. szept. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
65%

Két kislányom van, mindig lányos anyukának képzeltem magam. Most várjuk a harmadik babánkat, ha holnap kiderül, hogy fiú, jövök és beszámolok az érzéseimről... El sem tudom képzelni, hogy fiam is lehet. Azt nem kétlem, hogy szeretni fogom (ahogyan azt sem kétlem, hogy te is szeretni fogod a kislányodat!) csak szerintem kell egy kis idő, amíg megszokjuk a gondolatot.

Nem tudom vigasztal-e, de szerintem a lányok babának sokkal könnyebben kezelhetők, ritkábban hasfájósak és többemberesek, mint a fiúk.

(Meg olyan szépen lehet őket öltöztetni. :) )

2015. szept. 15. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!