Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Annyira csalódott vagyok,...

Annyira csalódott vagyok, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy kislányom lesz de nem örülök neki...annyira kisfiút vártam és akartam hogy számításba sem vettem hogy nekem lányom lesz.A párom szintén biztos volt abban hogy fiúnk lesz egyszerűen ezt éreztük.Annyira csalódott vagyok és lelkiismeret furdalásom van mert a kislány nem tehet erről...szerintetek ez a boldogtalan érzés elmúlik..nem tudom elképzelni hogy boldog tudok lenni amugy sem akartam gyereket de igy jött össze es akkor most meg ez is...én csak attól felek hogy nem fogom annyira szeretni ez miatt hogy lány es en ezt nem akarom..en szeretni akarom..
2015. szept. 15. 14:21
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Hát 10-es, nem így van, nekem van mindkettő, a lányom sokkal nehezebb eset volt kicsinek. Másnak meg fordítva. Ez nem ezen múlik, kérdező, el ne hidd, hogy erre van szabály. :)

Egy biztos, imádni fogod. Pár hónap múlva elolvasod a kérdésed és akkorát fogsz magadon röhögni, hogy egyáltalán eszedbe jutott. Tudom, mert én is így voltam vele, csak lányra vágytam másodiknak is.

2015. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Cserélünk? :)


Én elsőre kislànyt szerettem volna, tudtam hogy kisfiú lesz. Màsodjàra ugyanìgy, pàr napja tudtam meg, szinte duzzogtam egész nap. Imàdom a kisfiamat, a màsodikat is imàdni fogom, meg fogsz ezzel békélni te is, csak most tűnik az kérdésesnek, hogy fogod-e szeretni.

2015. szept. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Megszokod a gondolatot, és majd várni fogod a kislányodat.

Én is az első terhességemnél megrögzötten hittem, hogy fiam lesz, és meglepődtem, amikor kiderült, hogy lány. De ez csak 2-3 napig tartott. Azóta már 2,5 éves, imádom, nem cserélném el száz fiúért. Sőt, amikor megtudtam, hogy a kistesója is lány lesz, nagyon örültem neki. Én lányos anyának érzem magam :-)

2015. szept. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!