Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A petezsák mellett sarló...

A petezsák mellett sarló alakú haematóma. Nyugtassatok meg kérlek!?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tegnap voltam 0. ultrahang vizsgálaton a nőgyógyásznál. Először még nagyon örültem, mert megtalálta a kis petezsákot beágyazódva, de aztán észrevette, hogy van egy kis bevérzésem mellette... azóta mindenfélét elolvasgattam a neten és hát nem nyugodtam meg tőlük. Bár nincs szerencsére vérzésem egyáltalán és szigorú fekvést sem írt elő az orvos, csak azt mondta, hogy progeszteront kell szednem a 12. hétig.

Kérlek, akinek van hasonló tapasztalata, írjátok le, hogy mi volt és ha van jó tanácsotok, hogy mit szedjek/mire vigyázzak azt osszátok meg velem!

Dolgozom egyelőre, mert nem mondta a doki, hogy maradjak otthon, bár ülőmunkát végzek, nem terhelem meg magam fizikailag. De ha attól nagyobb esélyem lenne rá, hogy megmarad a pici én inkább kiíratnám magam táppénzre...



2015. szept. 17. 09:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia,nekem is volt hematomám az 5hetes ultrahangon vették észre,én is szedtem progeszteron+rengeteget kellett pihenem,a 9héten barnáztam egy picit utána már nem lehetett látni semmit.Én a megnerotot javaslom magnézium pótlásnak a dokim azt mondta hogy az a legjobb,én most 3*1 szedek igaz én már 17hetes terhes vagyok.Kitartás biztos hogy minden rendben lesz! :)
2015. szept. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Kerdezo mi lett veletek?
2022. ápr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!