Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi Hepinet babamozi...

Szegedi Hepinet babamozi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Surányi doktornőről nagyon megoszlanak a vélemények.... Süvegjártó Anettról nem találok semmit.
2015. szept. 17. 17:57
 1/6 anonim ***** válasza:

Anett a csop.társam volt.ügyes, kedves.

én Surányi dr. nőnél voltam 2x. nem csalódtam benne,jó képeket készített. türelmes volt. belefúrta magát a lepénybe a fiam,de többször kiküldött és visszahívott, hogy nézzük megfordult e. élmény volt így a 4D.Amit Sikovanyecz doktorról nem tudok elmondani.

Bármelyiket választod nem fogsz csalódni.

2015. szept. 17. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszodat!
2015. szept. 17. 21:24
 3/6 anonim ***** válasza:

Mi kétszer voltunk.

Először a 18. héten.

Surányi Dr.nő alapos volt, bár nem egy olyan bájolgós típus, akkor mondott valamit ha nagyon muszáj volt, de mindent megmutatott a babán. Jó képeket is csinált, és meg tudta állapítani a nemét.

aztán mi arra a csomagra fizettünk előre, ahol videót is kapunk, és képeket. a képeket meg is kaptuk, viszont a videót nem. itthon vettük észre hogy a pendriven-n ( amit vinnünk kellett) nem is a felvétel van rajta hanem valami egészen más dolog.

Visszamentünk fél óra múlva, mire esküdöztek, hogy nagyon ritkán történik ilyen...

Aztán megkaptuk a saját felvételünket...

Aztán egyből kaptunk egy kezdő baba csomagot, újsággal, termékmintákkal, amit szerintem eleve kapnunk kellett volna, csak elsunnyogták, ezek után pedig már nem volt pofájuk nem odaadni.


28. héten újra mentünk.

egészre volt időpontunk, 30 percet csúszott az egész,mert elvileg egy kismama elnézte a dátumot, egy héttel később kellett volna mennie, de aznapra ment, és 70 km-ről utazott el, így beengedték előttünk. Rendben, nem volt olyan nagy gond, 30 perc végülis.

Ezután ki jöttünk sorba, a Dr-nő most kicsit barátságosabb volt, mint az elején, a kisfiúnk nagyon mutogatta magát, nevetgélt,mindene látszódott, még a haja is!

Csodás felvétel volt, sok jó képpel! Nagyon boldogok voltunk! :)

Ezután itthon vettük észre hogy nem adták vissza a pendrivet, amit ott hagytunk, hogy tegyék rá a felvételt.

Rendben, ez a mi hibánk is, nekünk se tűnt fel, hogy ott maradt. A párom gyorsan visszament érte kocsival.

Aznap már nem volt időnk belenézni, csak láttuk hogy rajta van a felvétel, nem úgy mint múltkor, ezt ellenőriztük csak le.

Másnap ültünk le a rokonsággal megnézni a felvételt, nagyon izgatottak voltunk,mert tényleg jó felvétel lett!

Erre látom hogy a kismama nevéhez, nem is az én nevemet gépelik be, hanem másét..

Teljesen más ember felvételét kaptuk! :O

Betelefonáltunk, mire közölték, hogy valószínű megvan a mi felvételünk is, nem szokták kitörölni, pár nap múlva menjünk be érte...eléggé el voltunk keseredve,mert nem ezért hívtuk át a rokonokat, barátokat...

Ezután a párom bement érte pár nap múlva, mire 40 perc laptop böngészés után benyögték hogy ELTŰNT a felvétel! De csak a mienk ( aki előttünk volt, és mögöttünk, azok mind megvannak...)

Eléggé ideges voltam, mikor a párom itthon mesélte, hogy eltűnt a videónk,mert tényleg jól sikerült az a felvétel, a baba is jó aktív volt, mindene látszódott.

Ezután még ők voltak a jófejek, és mondták hogy menjünk vissza 1 hét múlva újra, és megismételik az ultrahangot, persze ingyen ( ami azért nem "ingyen" volt, hiszen az előzőt kifizettük, amit ők csesztek el)

Mentünk is, viszont a baba egyáltalán nem látszódott..el volt bújva,befordult a méhlepénybe, egyedül a füle, és a tarkója látszódott.

A kis arcát semennyire nem láttuk.

ahhoz képest hogy ez a 15 perces vizsgálat lett volna, a Dr.nő 7 perc után azt mondta hogy "végeztünk"

a szívét is vagy 2 percig hallgatta, és csak húzta az időt..

szóval volt egy szuper felvételünk a babánkról, ami elveszett, és lett egy olyan amiért fizettünk 15 ezret, és semmi nem látszódott rajta.

persze nem az ő hibájuk hogy a babám éppen elbújt, de annyit se mondott a dokinő hogy sétáljunk egy kicsit, vagy egyek valamit, és akkor talán arrébb fordul.

Egyszerűen össze lett csapva az egész...:(


Nagyon csalódottak voltunk, és megbeszéltük a férjemmel, hogy ha lesz kistesó, biztosan nem a Hepinethez megyünk ezek után!

Ja, és megint esküdöztek, hoyg nagyon ritkán történik ilyen velük.

Persze, kettőből kettő felvételnél bénáztak. :(

2015. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hosszú választ! Nagyon sajnálom, hogy nem lett jó élmény a babamozitok... :/ Már inkább arra hajlok, hogy a Bérkert Klinikára menjünk Sikovanyecz doktorhoz. Szerettem volna két babamozit, és az "olcsóbbsága" miatt gondolkoztam a Hepineten, de mivel tolódik a dolog és csak a 28. hét körül megyünk, szerintem csak egy lesz, az meg akkor legyen Sikovanyecz. :)


23+4 hkm

2015. szept. 29. 12:23
 5/6 anonim ***** válasza:

az első vagyok.


Sikonál a 28. héten voltam. a baba be volt fordulva. a kisujját se mozdította, hogy normális felvételek készüljenek. kb 8 perc után közölte, hogy ennyi volt és milyen ez a gyerek és ő ezzel nem tud mit kezdeni...

és kifizettem majdnem a teljes összeget. és kaptam egy képet a talpáról meg a karjáról. és olyan lekezelően beszélt velem,mint egy utolsó senkivel. Soha többet hozzá :(

Megfogadtuk, hogy a következő babánál Pestre megyünk 5D mozizni :)

2015. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tapasztalatodat! Én voltam már Sikovanyecznél a klinikán genetikai UH-n, ott nagyon kedves, jópofa és alapos volt, sajnálom, hogy veled így viselkedett... :( Most már aztán végképp nem tudom hova menjek, pedig lassan időpontot kellene kérni valahova. :) Pestre biztosan nem utazok fel, pedig ott sokkal több a lehetőség töredék áron... :/ Jellemző...
2015. okt. 4. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!