Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szegedi Hepinet 4D-s Babamozi...

Szegedi Hepinet 4D-s Babamozi tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kismamák, akik mostanában voltatok babamozizni, mi a véleményetek, tapasztalatotok, elégedettek voltatok?
2011. jan. 10. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én Sikovanyecznél voltam, nekem nem volt nagy élmény, nem lettek olyan jó képek, alig látszódott a babám és alig is mozgott. Gyakorlatilag csinált egy genetikai uh-t, mindent megnézett, lemért és csinált pár felvételt. Majdnem a magándokimnál is ennyiket láttam. Bocs, de amit kérdeztél, arról nem tudok semmit.
2011. jan. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hány, hetesen voltál és meddig tartott a vizsgálat? A geneteikai UH-kat ő csinálta nekem, ami 4-5 percet vett igénybe a méricskélés. Állítólag fél órás a babamozi, akkor mivel telik a többi 25 perc? :-)
2011. jan. 11. 09:43
 3/11 anonim ***** válasza:

szia mi 1 héve voltunk Dunakeszin a Hepinetnél

mi a nemét szerettük volna tudni és meg is mondták 2 perc alalt, majd a fél órás 4d s moszi meg nézelődésből állt:)) fotózták is dvdt is csináltak szép babazenével:)

fél óráig lestünk őt épp mit csinál:))

érdekes, és nagyon jó látni!

2011. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

ja az lemaradt hogy 16 hetesen

utolsó voltam:)

2011. jan. 11. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
1. vagyok, mi 26 hetesen voltunk. Méricskélt, meg néztük is közben a babát. 2 lemezt is kaptunk, meg pár képet. De ami képeket előtte láttam a neten, sokkal többet mutattak a babákból.
2011. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Lemaradt, hogy igen kb. fél óra volt.
2011. jan. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, köszi az infót, de Dr. S. a Bérkert klinikán csinálja a babamozit, úgy tudom. Csak az másfélszer ennyibe kerül...
2011. jan. 13. 07:58
 8/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Végül is bejelentkeztem a Hepinethez, egy nagyon kedves hölgy felvilágosított a pesti központban, hétfőre már kaptam időpontot!:-) Egy doktornő fogja csinálni az UH-t, mérés, 20 perc mozi, majd 10 perc képválogatás. Nagyon kíváncsi vagyok!
2011. jan. 13. 08:00
 9/11 anonim válasza:

Kedves kérdező !


Leírnád a tapasztalatod, hogy milyen volt a Hepinet Szegeden ? Köszi :)

2011. júl. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Ugyan nem a kérdező vagyok, de én pár hete voltam náluk a férjemmel. Siralmas és katasztrofális élmény volt mindkettőnknek. A nagy semmin kívül nem kaptunk semmit a pénzünkért. Ha mindenképp őket választod akkor a Surányi doktornőhöz kérd magad, a Kakuja doktorhoz semmiképpen sem.

28h km

2011. júl. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!