Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi ido utan kezd latszani...

Mennyi ido utan kezd latszani a pocak? Egy ideig hogy tudnam leplezni hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés

2015. szept. 19. 06:57
 1/9 anonim ***** válasza:
nekem nagyon hamar látszott,12. héten le se tagadhattam volna,de van akiről 22 hetesen se mondod meg h babát vár.
2015. szept. 19. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, ez alkatfüggő.

Nekem is hamar látszott, hogy nem csak jóllaktam...

A 4. babával már a 10. héten, de az elsővel is a 12. héten már többen rákérdeztek

2015. szept. 19. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
az alkatom az majdnem olyan mintha lapos hasam lenne.
2015. szept. 19. 09:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Én izmos, lapos hasról indultam. Most vagyok 19 hetes, és a héten kezdték el olyanok mondogatni, hogy már látszik picit, akik eleve tudták. Idegeneknek szerintem még pont nem tünik fel. Mindez úgy, hogy terhesnadrágban és szükebb felsöben voltam, amit úgy vettem észre eléggé kihangsúlyozza. Egy sima ruhában egyáltalán nem látszik még.
2015. szept. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jönnek a hűvösebb idők és fel tudsz venni blúzt, vagy vékony pulcsit, attól függően milyen a stílusod. Ezzel még egy ideig tudod leplezni. De ha olyan az alkatod, vagy jók a hasizmaid és egyenesen tartod magad akkor sokáig nem fog látszani.
2015. szept. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
17 hetes vagyok, nekem 12 heesen kiszúrták a barátok, de a strandon. Mostmár ruhában is látszik, ha szűkebb felső van rajtam, de teljesen egyéni, hogy neked mennyire fog. Függ a placenta tapadásának helyétől, magasságodtól, csípőszélességedtől.
2015. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Leplezni bővebb ruhákkal tudod, pl. ez az orsay-es ing nekem nagyon bejött, nyúlik, és eléggé jól eltakarja, miközben annyira mégsem bő:

[link]


Ezek a pulcsik jók szerintem arra, hogy eltakard, mivel lógósak, könnyű úgy magadra tekerni, hogy ne legyen feltűnő:

[link]


Meg ha a sima futópulcsi is belefér a munkahelyeden, akkor abban is nagyon jól el lehet rejteni:

[link]


H&M-ben tök jó laza ingek vannak, ez lehet, jobb választás, mint egy póló, és figyelj arra, hogy ne legyenek a cuccok feltűnően eltérőek, és bők a korábbi stílusodhoz képest, mert az is feltűnő lehet. Meddig, és mi miatt kell még titkolnod?

2015. szept. 20. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ja meg a poncsó is jó választás, amögött aztán tuti nem szúrják ki:)
2015. szept. 20. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
azert kell egy ideig kb 3-4 honapos korig titkolnom mert meg sulizok. 12. osztlayban. es ha valaji terhes lesz azt kidobjak. szoval na :) en meg szeretnem megtartani a babat. es az apauka is.
2015. szept. 20. 18:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!