Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire igaz az, hogy amelyik...

Mennyire igaz az, hogy amelyik baba a pocakban aktív, az utána is az lesz? Van itt olyan anyuka, akinek nem így lett?

Figyelt kérdés

2015. szept. 21. 21:19
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

10-es úgy tűnik, nem függ össze annyira a kettő, itt írtak ilyen és olyan példát is.


Köszönöm mindenkinek a válaszokat! Jöhetnek még:)

2015. szept. 22. 11:53
 12/15 anonim ***** válasza:

Nagyon aktív volt az első fiam a pocakban, én is feltettem anno ezt a kérdést, de a többségre jellemző volt, hogy amilyen a pocakban, olyan lesz kint. Nekem anno nagyon bejött. Hihetetlen mozgékony, totál talpraesett nagyfiam van! :) (aki kb 2,5 kora óta délután félévente egyszer, ha alszik, s így is egész nap van energiája!).

Most lassan kibújik a kistesó, s már előre félek, hogy überelni fogja a nagyot, mert ő még aktívabb, főleg a délután és este! :p :(

Egyébként szerintem ez összefüggésben van az anyuka temperamentumával és a terhességhez való hozzáállásával: én nem kímélem magam különösebben: jövök-megyek, napi szinten bringával viszem-hozom a nagyfiút az oviba/oviból, füvet nyírok, ha jó az idő, kiskertet rendezgetek, ablakot pucolok, szóval pörgök én is. Így nem csodálkozok a gyereken.

Barátnőm ugyanilyen volt, kisfia örökmozgó, de végtelen érdeklődő neki is.

Kolléganőm az első pozitív teszttől kb fel sem kelt az ágyból, mindig kiszolgálták, a gyereke csak eszik, alszik és néz ki a fejéből.

Biztos van kivétel, de szerintem vannak itt összefüggések...

2015. szept. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 11-es, megvan még esetleg a kérdésed? Be tudnád linkelni? Szívesen elolvasnám az ottani válaszokat is.
2015. szept. 22. 14:29
 14/15 anonim ***** válasza:

Egyelőre nem találom, amire gondoltam, de itt van egy hasonló:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2015. szept. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A lányom szinte végigaludta a 9 hónapot a hasamban, túl is hordtam, indítani kellett a szülést is. Kint egy örökmozgó, nappal alig lehetett már újszülöttként is altatni, éjjel viszont jól alszik.
2015. szept. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!