Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légzésfigyelő, bébiőr? Milyet...

Légzésfigyelő, bébiőr? Milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
2010. márc. 14. 07:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én az Angelcare 401-et ajánlom. Nekünk ilyen van. Légzésfigyelő és bébiőr is egyben. Érzékelő lapokat kell a matrac alá tenni. Sokan írják, hogy tévesen beriaszt, mert a gyekőc elmozdul róla, de nekünk ilyen még sosem volt. Pedig mostanság az ágyon keresztben ébred.

Nagyon megnyugtató, hogy riasztana, ha leáll a légzése, így én egy napot sem aludtam a fiam szobájában mióta megszületett.

2010. márc. 14. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én az angelcare-t egyáltalán nem ajánlom,sok a tévesztes riasztás.

Respisens-ünk van miután az AC-szó szerint kidobtuk,ez nagyon jó

A REER-ről is csak jókat hallottam

2010. márc. 14. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is az Angelcare 401-t ajánlom."érzékelő lappal rendelkezik,légzésfigyelő és bébiőr funkcióval is rendelkezik.Egyetlen egyszer riasztott csak be,mikor hasról "kinyomta" magát a fiam,és közben szerintem a nagy erőlködés közepette elfelejtett levegőt venni.Most 16hónapos múlt,és már pár hónapja csak a bébiőr funkcióját használjuk.

mellesleg a respine pelusra csatolható légzésfigyelő is jó,csak ugye ahhoz nincs bébiőr funkció.

Árban majdnem egyformák.Ha több babát szeretnétek,ajánlanám az Angelcart.Jobban ki tudod majd használni.

2010. márc. 14. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk angel care 301-es van. Nem volt téves riasztás még soha. Ez is légzésfigyelő+bébiőr.
2010. márc. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pont ahogy az előző válaszolók írták!!!
2010. márc. 15. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!