Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28-as ciklus mellett most a...

Zoee84 kérdése:

28-as ciklus mellett most a 13. napnál járok a peteérés óta. Lehet nagyon halvány 2. csíkos a gabriel tesztem?

Figyelt kérdés

Ma reggel csináltam tesztet a Gabriellel. Először negatív lett. Ki is dobtam egyből a tesztet a dobozában. Utána jött egy megérzés és kivettem. Hopp egy halvány de iszonyat halvány második csík jelent meg rajta.13. napon már mutathat halvány csíkot?


Hozzáteszem,hogy fáj a derekam és haspuffadásom is van. Érdemes már most nőgyógyászhoz menni?



2014. aug. 13. 10:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Mutathat. Színes, vagy szürke a csík? Mennyivel utána nézted meg? Ugyanolyan vastag, mint a kontrollcsík? 10 perc után hivatalosan már nem érvényes az eredmény, de azért van elég sok olyan példa, ahol baba volt. Fel tudod tenni esetleg a tesztet?
2014. aug. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Orvoshoz felesleges menni még.Ha időn túl jött ki a 2. csík akkor nem jelent semmit.

Volt már rá példa,hogy időn túlira itt mindenki azt mondta tuti baba,majd a csaj vérezni kezdett,orvoshoz ment.Az orvos meg közölte vele,hogy nem terhes...Szóval ne éld bele magad!Nekem amikor pozitív volt rögtön kijött a 2. csík.

2014. aug. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!