Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvetelhetek a kacsatol?

Okos0204 kérdése:

Elvetelhetek a kacsatol?

Figyelt kérdés

5 hetes terhes vagyok. Elmentem ma nogyogyaszhoz, elmondtam neki mindent es azt is hogy parommal nem nagyon kellemes meg a dolog ,vagyis meg szuk vagyok.

Es kacsaval vizsgalt meg.. fajt nagyon.Nem volt ovatos, nemfigyel..

Nagyon felek hogy elment.

Elso baba lenne es sokat szenvedtunk erte.

Ugye nem fog elmenni? Vagy nem.lesz baja? Elore is koszonom.


2015. szept. 23. 21:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szia. en meg nem szultem, es terhes sem voltam, de szerintem ha ennyire figyelmetlen, es egyaltalan nem ovatos az orvosod, akkor mindenkeppen valtsd le.! A masik meg, h szerintem a 'kacsatol' nem mehet el a baba :) Jó babavárást, és Gratulálok.
2015. szept. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem megy el. Orvost viszont azonnal váltanék. Gondolkodás nélkül.
2015. szept. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Ettől nem lesz baja, nyugi.

Amúgy 36. héten van kenetvétel, ahhoz is kell kacsa.

Viszont ha ilyen a doki, akkor keress másikat!!!!!

2015. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Keress másik orvost! Azonnal! A kacsától nem lehet baj, ha tökéletesen zárt a méhszáj akkor nagyobb biztonságban van a pici, mint hinnéd. Ha elmenne akkor annak lenne tünete, vérzés, görcs. A hüvelyi fájdalom az semmi. Gondolj bele a szülés napjáig lehet szeretkezni és azért az sem valami gyenge simogatás és olyankor sem lesz semmi.
2015. szept. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Rákszűrést csinált? Ahhoz használnak talán olyat, amit kacsának írsz.

A rákszűrés nekem is mindig fáj, volt hogy terhesen végezte és kicsit véreztem is utána, de nem lett semmi baja a babámnak. Az én dokim tapintatos, figyelmes, de ez a kenetvétel nekem is mindig xar. (el van "bújva" a méhszájam)

Ha nem vérzel és görcsölsz, akkor semmi gond nincs.

2015. szept. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

4-es.

Érdekes, nekem nem kellett kacsa a kenetvételhez.

Most a héten vették le.

2015. szept. 24. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A kacsaval csak annyut neztek higy nyutva van e a mehszajam. Megcsinaltam 6 tesztet mind a 6 pozitiv lett.Nem jott meg. Minden tunet meg van. Ultrahangra holnap mennek eloszor. de inkabb varok meg 1-2 hetet aztan megyek orvoshoz. Koszonom szepen mindenkinek. Az az igazsag hogy 18 most leszek, es nem tudom hol talaljak orvost aki vallal szulo nelkul. Ugyanis anyammal nagyon rossz viszonyba vagyok es nem bezelek vele.
2015. szept. 24. 11:20
 8/11 anonim ***** válasza:

Először is, ne várj heteket az uh-ra! Minél előbb menj el! Nem ijesztgetésért mondom, de nem csak azt nézik ilyenkor, hogy van-e baba, vagy nincs. Ellenőrzik, hogy jó helyen tapadt-e meg, nem méhen kívüli, a korának megfelelő-e. Sajnos a terhességnél nem szabad eltologatni a dolgokat, ezek nagyon komoly dolgok.

A jelenlegi dokihoz ne menj vissza! Hanem menj el a körzetihez akihez tartozol, ha az volt a durva akkor a kórházon belül válassz mást, általában többen visznek egy körzetet. Majd ő megmondja hová kell menned, és hogy milyen papírok kellenek. Itt a neten senki nem fogja megmondani neked, hogy xy megvizsgál-e vagy nem. Vagy menj el magándokihoz. Ahhoz, hogy beszélj vele, meg tájékozódj nem szoktak pénzt kérni. De legalább konkrét dolgokat tudhatsz meg. Ha ebben sem vagy biztos, akkor keresd fel a területi védőnőt ő el tud irányítani a megfelelő helyekre. Ne várj semmire, minél előbb menj orvoshoz, uh-ra vérvételre!

2015. szept. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Valami nem kerek nekem, azt írod hogy még az aktust sem élvezed a pároddal, mert (még túl szűk vagy) de azért már sokat szenvedtetek a babáért...most hogy is van ez pontosan?

Az meg már csak hab a tortán, hogy nem vagy még 18, de máris 5 hetes terhes! 12 azért elmúltál már egyáltalán?

Legalább külön éltek, fenntartjátok magatokat a pároddal? Mióta vagytok egy pár? Anyukáddal miért rossz a viszonyod? (talán lehetne javítani rajta, mert ő tudna segíteni a legtöbbet egy gyereknek-mert még az vagy)

2015. szept. 25. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Igen szuk vagyok. Fel eve vagyunk 2 naponta egyutt de meg szuk vagyok.de hogyha nem tudsz normalisan valaszolni es segiteni akkor inkabb ne is irj. Rajtad kivul mindenki normalis es ertelmes volt. Ahhoz hogy miert nem vagyok joba anyuval, es hogy hany eves vagyok szerintem abszolut de semmi kozod. Ertelmes valaszt kertem normalis emberektol de tolled nem ezt kaptam. Vagy valaszolj nornalisan, es ne kerdezz.. vagy ne is irj .
2015. szept. 25. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!