Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Utrogestant ugye már nem baj,...

Utrogestant ugye már nem baj, hogy nem szedem? Vagyis, hogy utána nem lesz megint barnázás vagy vetélés?

Figyelt kérdés
20 hetes vagyok és7 hetes koromtól szedem az utrogestant mert barnáztam.11 hetesen kiderült,hogy hematómám van ami 12 héten már nem látszott uh-on.16 hétig mondta az orvos,hogy szedjem.De nekem még maradt utána és így egyesével este bevettem.Tegnap este fogyott el.Ez ugye nem baj,hogy már nem fogom szedni?
2015. szept. 25. 15:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az orvos már 1 hónapja azt mondta hogy ne szedd tovább, akkor higgy neki. Semmi baj nem lesz, már a méhlepény termeli a szükséges progeszteront, haematomád felszívódott, így már semmi szükség pótlásra. A napi 1 szem ilyen idős terhességnél már olyan kevés progeszteront tartalmaz, hogy biztosan nem az tartotta fenn idáig a terhességed. Nyugi!
2015. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a vâlaszt :)
2015. szept. 26. 05:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!