Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez normális vagy...

Szerintetek ez normális vagy nálatok is így volt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma töltöttem be a 14 hetet.Sztk-ba járok terhesgondozásra.9 hetesen voltam nőgyógyásznál akkor ő azt mondta hogy menjek vissza ha meglesznek a laboreredmények.Visszamentem de egy másik doki rendelt aki még szinte felvolt háborodva hogy én miért mentem.Mondtam neki hogy miért erre ő kiküldött hogy öltözzek fel mert most nem kell csinálni semmit az eredményeimet sem nézte meg.Azt mondta hogy majd 16 hetesen menjek az AFPre pedig úgy hallottam hogy az már megszűnt na mind1 és majd azzal az eredménnyel menjek 18.heti genetikai ultrahangra.Szerintetek ez rendben van hogy 8 hétig nem lát nőgyógyász?Vagy ennek mi a menete?Nektek hogy volt?Köszi a válaszaitokat.
2015. szept. 27. 14:53
 1/5 anonim ***** válasza:
71%

Ezért érdemes orvost fogadni, mert akkor a kötelező vizsgálatokon kívül is rádnéz valaki.

Nekem fogadott dokim volt, és nem volt ilyen, hogy 8 hétig rám se nézett senki... A leghosszabb idő az volt, hogy 8 hetes korom után csak a 12. héten ultrahangozott, ott volt 4 hét szünet.

2015. szept. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Jóféle orvos ez,az tuti!Értem én,hogy nincs ilyenkor "kötelező" vizsgálat,de ha már ott vagy,levetkőztél,talán nem esett volna nehezére hogy megvizsgálja a méhszájat és ránézzen a papírjaidra!Elszomorító és felháborító.Nem is arról van szó,hogy bármilyen baj történik,ha most 2 hónapig nem látnak...inkább az elv.Odamész és elküldenek?!Persze,ha adod a pénzt,más a helyzet.

A helyedben visszamennék akkor,ha egy készségesebb doki rendel.

2015. szept. 27. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ez így van sajnos ahogy írjátok.Épp ez az hogy azért mentem most is pénteki napon hogy megint az a doki legyen aki akkor volt mert ő nagyon rendes volt csak sajna most nem ő volt.És igen igazad van ha már ott voltam leöltözve akkor már megnézhetett volna de helyette fel kellett öltöznöm elég ciki volt.Na mind1 pénz beszél.
2015. szept. 27. 17:34
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Okés, hogy nincs fogadott orvosod, de innentől nem érdemes azt csinálni, hogy ahhoz mész, aki épp ott van. Nézd ki, hogy mikor rendel egy adott doki, és akkor most már ahhoz járj. Nem kell ehhez felfogadni.

Amúgy nem normális, a 12 heti genetikai UH a legfontosabb. AFP-re pedig valóban nem kell menni.

2015. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
73%
Parasztok az sztkban, sajnos ebbe bele kell törődni. Én minden egyes alkalommal leugattam valakit az sztkban, ha mást nem az asszisztenst, mert minősíthetetlen hangnemben beszéltek velem.
2015. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!