Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Voltatok kismama masszázson?...

Voltatok kismama masszázson? Milyen volt?

Figyelt kérdés
Nem volt fura, hogy ilyen állapotban valaki így hozzátok ér? Jó érzés volt?
2015. szept. 28. 13:48
 1/10 anonim ***** válasza:

Mért lett volna fura?

Inkább béna volt. 33 hetesen voltam, és annak ellenére hogy kimondottan kismama masszázsnak hirdették (kuponos oldalon vettem), a masszírozó csaj alig bírt hozzám érni nehogy gond legyen uh masszírozásnak nem nevezném.

2015. szept. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Úgy tudom a kismama masszázs kifejezetten simogató jellegű, nem erős gyúró mozdulatokkal van tele, mint a sima.


Azért kérdeztem, hogy nem-e volt fura, mert mégis csak egy más állapot, speciel mióta babát várok nem ért hozzám más a páromon kívül, és már utolsó trimeszterben vagyok. A pocakot is átsimítják ilyenkor, vagy csak hátat, derekat masszíroznak? Milyen pózban csinálják?

2015. szept. 28. 14:42
 3/10 anonim ***** válasza:
Voltam. Pocakhoz természetesen nem érnek hozzá! Egy olyan székben csinálták, mintha fordítva ülnél rajta, egy párnázott támla-szerűségre kellet rádőlnöm. Vállamat, hátamat, derekamat, karomat masszírozták.
2015. szept. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nagyon kellemes volt :-) uh utána csak szárnyaltam olyan könnyűnek éreztem magam. Asszem 24 hetesen voltam v 30.
2015. szept. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Persze gondoltam én is hogy nem erős gyúró mozdulatok lesznek, de alig mert hozzám érni a csaj mikor mondtam hogy 33 hetes vagyok.. Mondta hogy derekat, hátat ilyenkor alapból nem lehet masszírozni (hasat sem nyilván), így kar és lábmasszázs volt, esetleg egy kis hátmasszázs.

Olyan szempontból nem éreztem furán magam mert várandós voltam.

2015. szept. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
*nem hátmasszás, vállmasszázst akartam írni.
2015. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

5-ös.

Miért nem lehet a hátat? Ha az orvos nem tiltja akkor normál masszázsra is lehet járni.

2015. szept. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Nekem ez a masszőr csaj mondta hogy hátat nem mer meg derekat nehogy baj legyen..
2015. szept. 29. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

De hát pont ott fáj mindenkinek a vége felé.. :-o

Miért vállal olyat, amihez nem ért? Nem értem, miért kockáztat.

2015. szept. 29. 10:43
 10/10 anonim ***** válasza:
Az egyik tanárom (gyógymasszőrnek tanulok és ő az ORFIban dolgozik elég magas beosztásban) mondta, hogy problémamentes terhesség esetén nyugodtan lehet masszázsra járni, első perctől az utolsóig is akár.
2015. szept. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!