Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt már valaki kismama...

Volt már valaki kismama masszázson? Ha igen, milyen volt, és hasznos e?

Figyelt kérdés
2012. febr. 7. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Kismamákat tilos maszírozni!

Amit kismamamasszázsnak hirdetnek csak lehúzás. Annál még a három éves fiam is erősebben megnyomkodja bárki hátát.

2012. febr. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nyílván nem olyan masszírozásra gondolok, amikor rá állnak a hátamra, de van kifejezettem kismama masszázs, és szerintem segít egy kicsit ellazulni.

Olyan válaszokat várok, akik már voltak ilyenen!

2012. febr. 7. 16:37
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia, én most voltam szombaton egy wellness szállóban, ahol volt a kínálatban kismama masszázs. Annyi történt, hogy ráültem egy kis székre, ráhajoltam a masszázs ágyra és deréktól felfelé masszíroztak csak, és nem kent be semmiféle kencével. Fél óra volt kb, nekem nagyon jól esett, főleg nyak tájékon. Szerintem nyugodtan kipróbálhatod, de arra tényleg figyelj, hogy szakember csinálja.
2012. febr. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Tegnap voltam, és jól esett. Én is egy masszázs széken voltam, annyi baj volt vele, hogy nem tudtam ellazulni teljesen, mert ugye félig meddig ülsz, és az alkaroddal támaszkodnod kell egy kicsit.

Egyébként meg voltam elégedve. Nekem is a lapockámnál, és nyak környékén nagyon jól esett.

2012. febr. 8. 10:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!