Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teherbe estem, de soha nem...

Teherbe estem, de soha nem akartam gyereket. Nem tudom elvetetni, még csak 9 hetes, de nem bírom elviselni a gondolatot, hogy baja essen. Viszont nem tudom elképzelni magam anyaként. Szerintetek van esély arra, hogy ez változzon?

Figyelt kérdés
Volt valaki hasonló helyzetben? Ha már most így érzek iránta, akkor lehet, hogy szülés után teljes lesz a szerelem?
2015. szept. 28. 15:59
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
28%
így van, ha megszületik, jönnek az érzések, amiknek jönni kell!
2015. szept. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
77%
aki akarta, se tudja elképzelni magát anyaként.
2015. szept. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
52%
Persze mindenkiben felvetödnek a kétlések.. Sokan pedig nem tervezik a tehrbe esést amikor megtörténik. Ez mind normális. Most ráadásul nálad a hormonok játszanak közre mindenben! Ahogy érzel teljesen normális. 9 hetesen már egy kis egész ember van ott benned! Nekem is egy sokk volt mikor megtudtam terhes vagyok, abszolút nem voltam felkészülve rá, semmilyen szempontból! Mégis megszültem és ma már vissza se tudnék nézni a gyermek elötti életemre!
2015. szept. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
74%

Én nagyon akartam, és mégis volt pár napig, amikor bőgtem, és nem akartam (hüle hormonok), a rosszullétek se tettek jót. De túl kell élni, és màr nagyon vàrom :)

12 hkm

2015. szept. 28. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%

"Nem tudom elvetetni, még csak 9 hetes, de nem bírom elviselni a gondolatot, hogy baja essen."


már most szereted. már most jó anyja vagy

2015. szept. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek az 5-össel. Anya pedig nem úgy lesz valaki, hogy alapból annak születik, a gyerek tesz azzá. Aki akarta, tervezte, várta, mint mi, azokban is felmerülnek kétségek. Barátnőm még egyáltalán nem tervezte, és egy darabig nem tudta, megtartsa-e vagy sem, most meg már alig várta, hogy vehessen neki kisruhákat. Pár hét leforgása alatt is nagyot tud ez változni, hát még ha megszületik. De olyan is van, akinél később, a születés után pár héttel jönnek elő az anyai érzések, és az is teljesen rendben van, de szerintem benned már most is ott vannak. Gratulálok a babához, szerintem jó anyukája lesz:)
2015. szept. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
67%
Már anya vagy :) csak valami plusz misztikumot képzelsz el anyaságként. Pedig semmi másról nem szól, mint arról, amit leírtál. Óvni és szeretni. Hogy milyen a külsőd, a szokásaid, stílusod, lakásod, munkád stb. őt nem érdekli. Neki az kell amit már most is megadsz neki. Feltétlen szeretetet. Minden más jön majd magától! Engedd el az elvárásokat és élvezd! Mert úgy fogja viszonozni ezt a szeretetet mint senki más soha életedben!
2015. szept. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat! Most itt pityergek magamban, úgy meghatódtam. Bár a hormonok miatt most mindentől képes vagyok elsírni magam :o) Igazából várom, hogy itt legyen a karomban, csak annyira félelmetes. El se tudom képzelni, hogy milyen érzés.
2015. szept. 28. 17:04
 9/21 anonim ***** válasza:
57%
egyetertek a valaszolokkal , nagyon szep dolog anya lenni , sajnos nekunk meg nem jott ossze a baba , tartsd meg a babad, meglatod mikor megszuletik oromod lesz benne! :) gratulalok , mar 2 honaposvagy , sokat szamit az is , , es nagyon sok gyermek van aki meghal mikor megszuletik , es nem egeszseges ,,, orvendjel neki es ne vetesd el .... szegeny artatlan :) hany eves vagy ?:)
2015. szept. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
57%
Ó, majd még látod addig ultrahangon mozogni, aztán érezni is fogod. Mondjuk az uh nem mindenkinek akkora élmény, de én nagyon meghatódtam, ahogy kalimpált, és geész kis embeformája volt már a 10. héten. Mikor mész dokihoz?
2015. szept. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!