Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesseg elejen,7-8. honapban...

Terhesseg elejen,7-8. honapban mennyit aludtatok naponta? Mennyit birtatol ki alvas nelkul?

Figyelt kérdés
2015. szept. 28. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
dolgoztam tehát napi 8-9 órát aludtam, este 9-10től reggel 7-ig.
2015. szept. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Félidőig nem változott az alvásigényem, utána kicsit megzavarodott, volt, hogy 2 óránként felkeltem fél órára. Most, 8 hónaposan totális össze-visszaság, pl egyik nap 3 órát alszok, másik nap 13-at, és csak egyszer kelek közben. Múlt hétig szörnyű volt, mivel dolgoztam, most már ki tudom pihenni magam napközben, ha éjjel nem megy.
2015. szept. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Keveset, bár én már kb. a 5. hónaptól rosszul aludtam.

Most 38 hetes múltam és már kb. egy hónapja felébredek minden éjjel legalább 5-6x. Az a szerencsém,hogy viszonylag kicsi az alvásigényem.

2015. szept. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
8-9 órát. (Egyébként nem terhesen 7 óra max)
2015. szept. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én 2012 óta nem alszom végig az éjjeleket. Akkor vártam a kisfiamat (pisilni jártam), majd megszületett( szopizás, fogzás, kitakarózás), majd jött egy időszak, hogy megvolt 5-6 óra egyben, de kimentem pisilni hajnalban (hozzászoktam a kelésekhez), aztán most újra babát várok..:-) úgy rémlik viszont, hogy nemrégiben egyszer előfordult, hogy lefeküdtem este és reggel világosban ébredtem:-))) ezen nagyon meglepődtem! Évek óta nem aludtam át éjszakákat rendszeresen de már megszoktam:-)
2015. szept. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!