Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A terhességi csíkokat, hogyan...

A terhességi csíkokat, hogyan lehet eltüntetni? (Már próbáltam terhességi csíkokra való olajt, krémet, tornázom naponta egyszer. )

Figyelt kérdés

2014. nov. 4. 23:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy! idővel halványabb lesz, de mindig ott marad!
2014. nov. 4. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Idővel halványul.

Nekem a 36. héttől szteroidos krémet írt fel rá a nőgyógyászom, mert nagyon szétmentek a szövetek és fájt is.

Kb egy hétig használtam, lehúzta a gyulladást, de megmaradt a nyoma. Már sokkal szebbek, halványak, igaz eltelt egy év.

2014. nov. 5. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Genetika h kinek hol es mennyi jon elo. Idovel kifeheredik, turelem.
2014. nov. 5. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Argán olaj, olvass egy kicsit utána, nagyon jó
2014. nov. 5. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
dermoroller segíthet halványítani, ha bírod a szúrásokat
2014. nov. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sajnos ez genetika kérdése, hiába tettél meg mindent a terhesség alatt/után, sajnos ezzel nem lehet mit tenni, majd idővel halványul, de nem tűnik el teljesen. Sajnálom! (én is ebbe a típusba tartozom)
2014. nov. 5. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos sehogy. Én előre félek, hogy mi lesz a bőrömmel, ha terhes leszek, mert még csak 20 éves vagyok, és gyerekem sincs, de a combom belső felén már jócskán vannak, és egy kevés a csípőmön is.
2015. márc. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!