Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Vélemények, tapasztalatok...

Vélemények, tapasztalatok esetleg magzat mozgás? Ki hogy élte megy a 15-16 hetet?

Figyelt kérdés
Én 16 hetes vagyok. Mint ha valami már mocorogna oda bent: )
2015. szept. 29. 14:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Olyan volt, mintha tikkelne egy izom, de csak 1-1 ilyen rángásszerűt éreztem, aztán egyre inkább olyan lett, mintha egy labda lepattanna belülről, finoman. A 17. hétre már látszott is, ahogy apórkat ütött, vagy rúgott a hasamban, picit felemelkedett ilyenkor a bőr egy nagyon rövid időre, na akkor lettem biztos benne, hogy már a 15. héten is őt éreztem.


Mellsőfali a lepényem, és első baba, azt mondják, általában ilyen helyzetben később lehet érezni, de úgy tűnik, nekem korábban volt, és olvastam itt is már más elsőbabásoknál, hogy ilyen korán érezték, úgyhogy simán lehet, hogy őt érzed.

2015. szept. 30. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem hátsó fali . Nem tudom ilyen szempontból jó-e vagy sem. De hozzád hasonlóan én is egyre inkább érezem őt. Néha már annyira erőteljesen hogy csodálkozom is hogy rajtam kívül sennki se érzi mikor fogják a pocim: )
2015. okt. 2. 13:47
 3/3 anonim ***** válasza:

Hatsofalira azt mondjak, hamarabb erezni, de ugye nalam is hamar volt:) Igaz, most ket hettel nagyobbnak mertek az uh-n. De a lenyeg ugyis az, hogy messze legyen a mehszajtol a lepeny tapadasi helye.


Nalam meg mindig igy van, ahogy irod, nagyon csodalkozom en is, hogy a ferjem meg csak ketszer erezte kivehetöen, akkoris föleg azert mert mondtam, hogy az az volt:D Az egyik a 17., a masik a 19 heten, hat majd ugyis erösödik, aztan erezhetik meg eleget:) De en is nagyon erzem belül.

2015. okt. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!