Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Bajt okoztam? Tilos orrsprayt...

Bajt okoztam? Tilos orrsprayt használni?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok, annyira bedugult az orrom, nem is gondolkodtam csak 1-1-et befújtam a Nasic orrsprayból, utána esett le, hogy hoppá mit tettem! A tájékoztatón az áll, hogy nem szabad, nem végeztek kismamákon teszteket.
2015. szept. 30. 11:01
 1/7 anonim ***** válasza:
szia nem lesz semmi baja a picurnak tavaly nekem az orvos mondta hogy használhatom :)
2015. szept. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, automatikusan befújtam, de azért többször nem használom!
2015. szept. 30. 11:09
 3/7 anonim ***** válasza:
Most ettől a 2 fújástól nem lesz baj, de amúgy tényleg ezt tényleg nem szabad, nem csak úgy rá van írva, mint másra. Azért nem szabad, mert gyengíti a méhnyálkahártyát, főleg így az elején nem szabad haszálni.
2015. szept. 30. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
53%

Én használtam terhesség alatt orrsprayt, amikor dugult az orrom, semmi baja nem lett a babának.


Túl van egy kicsit reagálva ez a terhesség alatt semmit sem szabad, nyilván erős gyógyszereket ép eszű ember nem kapkod terhesen, max orvosi utasításra nagyon indokot esetben, de egy algopyrin, vagy orrspray, szopogatós tabletta nem okoz bajt, pedig arra is rá van írva, hogy terhesen nem szabad. Sőt mindenre ráírják elővigyázatosságból.

2015. szept. 30. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem az első 3 hónapban végig felső légúti megbetegedésem volt. Javaslom sóoldatos orrsprayt vegyél a gyógyszertárban, azt napi kétszer lehet! :)
2015. szept. 30. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! En ikrekkel voltam terhes es olyan szinten bedugult ejjelente az orrom, h egyszeruen muszaj volt erosebb orrspray-t hasznalnom, m nem birtam lelegezni. En Vicks Micromist-et hasznaltam. Azon is az all, h terhesen nem ajanlott, de csak az hasznalt es orvos mondta, h lehet. Semmi baja nem lett a babaimnak. Mar 14 honaposak es makk egeszsegesek :)
2015. szept. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. szept. 30. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!