Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség utolso termiszében...

Terhesség utolso termiszében lehet orrsprayt használni? RHINOSPRAY PLUS? Nem lesz baja a babának tőle?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:56
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Utolsó trimeszter, vagy utolsó harmad, olyan hogy trimesz nincs...


Részlet a betegtájékoztatóból:

Terhesség és szoptatás

Mielőtt bármilyen gyógyszert elkezdene szedni, beszélje meg kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

A Rhinospray plus oldatos orrspray a terhesség első három hónapjában nem alkalmazható. A terhesség későbbi szakában és szoptatás ideje alatt kizárólag orvosi javaslatra alkalmazható.

2011. márc. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Szia. Én 17+5 hetes vagyok, és a héten kb 3-4 nap mindennap használtam.
2011. márc. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
kedves első!van csak nézz utánna!amugy nem azt kértem hogy ird le a beteg tájékoztatót!mert az megvan és eltudom olvasni!tapasztalatokat várok!köszi!utolso!köszike a választ akkor ezek szerint te is igy használod?!ari vagy köszike
2011. márc. 19. 12:08
 4/17 anonim ***** válasza:

Elég lett volna egy köszönöm is!


-első-

2011. márc. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Igen, az a jófej aki a tiltás ellenére is használja nem törődve azzal, hogy árt-e a gyereknek!

:(

2011. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
tengervizes oprrspray is megteszi , tovább tart ésnem cseszi szét az orrnyálkahártyádat
2011. márc. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
nem a másikat kell szapulni ha csak tesz fel 1 kérdést!örülj neki hogy neked nincs eféle gondod!ha nem használnak a sosvizes oldatok?mit tegyünk?igaz az is megoldás hogy nem kapok levegőt és igy nem jut a gyerekhez sem annyi!gratula
2011. márc. 19. 12:19
 8/17 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Én használtam, de már nem, mert elmúlt a megfázásom. Napi egyszer fújtam be éjszaka, hogy tudjak levegőt kapni, ha nem mindennap akkor minden másnap. És ez csak 3-4 napig tartott. Akkor ki lehet számolni mennyit fújtam. Szerintem ezzel nem ártottam a babának. Ismerősöm még nem tudta hogy terhes, beteg volt, és szededt rá coldrexet, augmentint, és mondta a doki hogy ezek nem ártalmasak, lehet szedni. Szóval szerintem nyugi :) De mindenki maga tudja.
2011. márc. 19. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
utolso!köszönöm szépen aranyos vagy!nekem is a gyogyszertárba adták és mondták hogy csak az első 3 honapban nem javasolt!sajna nekem nem használ semmi és ez az orrdugulás ugy tünik elkisér a végéig!
2011. márc. 19. 12:36
 10/17 anonim ***** válasza:

Én mind3 gyerkőcnél éjjelre muszáj volt használnom mert mindig bedugult az orrom. Igaz gyerek Nasivint használtam és elég volt egy pici. Ha viszont nagyon náthás voltam akkor rendesen. Semmi baja nem lett egyik gyerekemnek se. Sokkal rosszabb lett volna a 9 hót végig fulladozni éjjel, én legalábbis úgy nem tudtam volna aludni.

Az utolsó trimeszterben meg igazán nem lehet már semmi gond. :-)

2011. márc. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!