Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés, szorulás terhesen...

Székrekedés, szorulás terhesen. Ti milyen hashajtót, vagy gyógyteát isztok? 29 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Eddig nem volt gondom, de most lett. Próbáltam a Ferenc József vizet regggel éhgyomorra, de akár fél üveggel is megihatok belőle nem segít.

Tudtok valamit javasolni ? Főleg olyan érdekelne amit reggel kell meginni.


2015. okt. 1. 09:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Tamarinlekvár, pár kanál étolaj magában vagy Laevolac.


Az olaj biztosan kirobbant mindent perceken belül.

2015. okt. 1. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Egy evőkanál olívaolaj mindent megold. Illetve hatásos még reggel a hideg víz ivása és természetesen sok folyadék, rostban gazdag ételek, de ezt úgyis tudod.
2015. okt. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én kínomban megettem pár szem őszibarackot, ittam rá két üveg kaukázusi kefirt, és végül bekaptam egy kanál tökmagolajat.

Mint egy Ferrari.

(Előtte persze próbáltam mindent)

2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem egy nagy natúr joghurt egy fél bögre zabbal segít, reggel megettem, estére volt eredmény.
2015. okt. 1. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nekem a magnézium mindent megold!

Te nem szedsz?

2015. okt. 1. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
3-as, olyan jót nevettem!
2015. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Pár szem aszalt szilva és egy pohár meleg tej. KB fél óra séta a szabad levegőn és már jön is az eredmény :)
2015. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Azt nem irtam, hogy terhességi diabéteszem van, igy diétán vagyok. Reggel tejtermék, azsalt gyümölcs tilos.

Talán az olaj mehet, az nem emeli meg a vércukromat.

2015. okt. 1. 11:00
 9/12 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt is csak korlátozottan ehetek, leginkább délután, de akkor arra tejtermék már nem mehet a cukor miatt.
2015. okt. 1. 11:03
 10/12 anonim ***** válasza:

Akkor glicerin kúp. Természetesen nem lenyelve, hanem...


Kórházban is ezt ajánlották szülés után amikor nem sikerült spontán produkálni.

2015. okt. 1. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!