Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi a normális súlygyarapod...

Mennyi a normális súlygyarapodás a 18. héten? 3 kg plusz még belefér?

Figyelt kérdés
2008. szept. 10. 07:31
 1/5 anonim ***** válasza:

szia


Én is ott tartok...3 kiló plussznál. Szerintem belefér, valaki ilyenkor +10 nél tart.Ne izgulj.

18 hetes kismama

2008. szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én 20 hetesen 2kg plusznál jártam, azt mondták akkor, hogy határeset. Egész terhesség alatt 12-13 kg az elfogadható, és a java még csak eztán jön. Én 30 hetes vagyok és 7 kg-nál járok.
2008. szept. 10. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! én meg 20 hetes koromig híztam 4,5 kg-t, azóta meg csak 1,5-t. szóval ezt nem lehet összemérni, mindenki más ütemben hízik. szerintem a 3 kg jó, ugyan a babó még kicsi, de a méhed, a magzatvíz, a méhlepény, a keringetett vérmennyiség már mind növekszik. 36 hetes pocakos
2008. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én még semmit sem híztam így 18 hetesen, az normális? Nem vagyok vékony típus, de nem jött rám semmi. Nem panaszképp. Pedig tényleg eszek eleget és rendszeresen.
2008. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen rendben van a súlyod, ne aggódj, egyébként a súlygyarapodást nem mindig lehet "őrizet" alatt tartani, mert esetenként a sok víztől is nőhet a súly. Én 18 kg-ot híztam mindkét gyerekemnél és magától le is ment rólam mind.
2008. szept. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!