Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudnátok szülésbeindító...

Tudnátok szülésbeindító praktikákat írni kinek mi vált be?

Figyelt kérdés

sziasztok.


Először is le szögezem h nem azért karom be indítani a szülést mert h előbb lássam a babám, 1 hónap után most jöttem ki a kórházból úgy h 15 percre lakok a kórháztól kocsival 5 perc így engedett el a doki.


Történetem:

32. heti uh-n meg vizsgálaton még a méhnyakam 3000-res volt, 1 hétre rá a mentem a védőnőhöz ugye ott ilyenkor van egy kötelező vizsgálat a doki nagyon meg lepődött mert 1 hét alatt 1000-res lett a méhnyakam a 36. hétig bent tartottak a kórházba de egészen a 40. hétig ott akartak tartani, amire én azt mondtam h ha semmit nem csinálnak akkor had menjek legalább 1-2 hétre haza így el engedtek. de a héten fájásaim voltak azt hitték a dokik is h én kedden megszülök meg vizsgáltak és teljesen zárt voltam, kedd este adtak egy szurit és szerdára minden el múlt. amint haza jöttem kezdődtek előlről a kisebb fájások meg a derékfájás, a doki azt tanácsolta h ha már most fájások vannak igyak tonicot meg a málnalevél teát meg takarítsak sétáljak.


Bocsi h hosszú lett!


2015. okt. 2. 16:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%
off 9 -hez. iért nem szabad az utolsó hetekben a magnézium?
2015. okt. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

36. héttől nem ajánlott magnéziumot szedni,mert "lazítja" a méhet.Azért is szokták ajánlani a terhesség alatt,amikor valaki sokat keményedik.

Nekem az első terhességem szex hatására indult be a 38.héten,de gondolom amúgy is készen állt a születésre,mert most a 37.héten nem volt ilyen hatással.Pedig nem bánnám...

2015. okt. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

köszi a választ.

és ha lazul a méh, az miért baj?


bocsi, hogy kérdezem, kérem nem lepontozni.

2015. okt. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 dmelania válasza:

Szia. Én ittam a málnalevél teát, bár tudtommal ettől nem indul meg a szülés. Nekem éjjel folyt el a vizem,aznap volt egy hüvelyi vizsgálat és tonicot ittam. Előtte sosem ittam tonicot. Szerettem volna ha megindul a szülés, igyis lett.

Egy próbát megér, de biztos recept nincs. Mindenkinek más a szervezete.

2015. okt. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!