Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit csináljon egy nő, ha a...

Mit csináljon egy nő, ha a párja lekezelővé válik, valszeg mert a terhesség miatt a férfi "nyeregben érzi magát"?

Figyelt kérdés

szép szerelem, minden cukormáz, alapok megteremtve, jövő átbeszélve, együttesen akarnak gyereket.

amikor már pocakban, akkor a férfi kifordul magából és átmegy "bunkóba", visszaél a nő "kiszolgáltatott" helyzetével. kimaradások, szándékos beszólások..

mit tehet a nő?


2015. okt. 2. 21:13
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:

azért írtam, hogy olyasmi, mert már azt sem tudom a párom e egyáltalán.

ha kiállok magamért, egyszerűen elmegy az anyjához és 3 napig nem is jön.

13 hetes a magzat, amikor meglett az első 2 D-s Uh-s kép, tiszta öröm volt hívni az előtte napi balhé után, hogy jöjjön haza, mert meg akarom mutatni. akkor béke lett, de csak addig tartott. lelép a haverokkal.


a kiszolgáltatott helyzet alatt azt értem, hogy ha egy nő terhes, meg van "fogva". nem léphet le egyszerűen és zárhatja le a kapcsolatot és kereshet új társat, hanem meg kell állnia a helyét fizetés nélkül, első gyerekkel, a tapasztalatlansággal, és az anyává válással, mindezt egyedül. senki nem vállal ezért gyereket. a gyerek szerelemből, szeretetből lesz és felelősségteljes gondolkodással. ha ő lenne terhes, megnézném, hogy akkor is így viselkedne e..

2015. okt. 2. 21:55
 12/26 A kérdező kommentje:

10 szóval gyerek után se változna...:(

átverve érzem magam.

2015. okt. 2. 21:57
 13/26 anonim ***** válasza:

Érett férfi normális gondolkodással nem gyakran tesz ilyet. Hány éves? 17?

Beszélgetnék az anyóssal is, esetleg a haverokkal. Járj utána, mitől érzi magát jobban máshol, mással!

2015. okt. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:

"ha egy nő terhes, meg van "fogva". nem léphet le egyszerűen és zárhatja le a kapcsolatot és kereshet új társat"


Tévedés. Megteheti. Van családod, barátaid, biztosan segítenek, ha rászorulsz. Van sok más lehetőséged is. Én megmondanám neki, hogy mennyi időt kap, hogy szedje össze magát, ellenkező esetben vége van.

Mindennek a teteje. Ne nyeld le!

2015. okt. 2. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Szerintem sem fog változni.

Beszélj vele.Mondd meg neki hogy változtasson vagy lelépsz.Kérj segítséget a családtól vagy barátoktól.Szerintem segíteni is fog ha lelépsz.Hátha észhez tér...

2015. okt. 3. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

Basszus egyre jobban raismerek sajat paromra! :O

O is folyamat "haza"szalad, ha gondunk van...


Es ahogy elottem is irjak, nem igaz, hogy te nem lephetsz le! Ha ugy erzed te is menj el par napra, akar szuleidhez, tesodhoz! Egyedul is fel lehet nevelni egy gyereket, nem most fordulna elo ez eloszor, persze ertem en, hogy nem ez az idealis eset, de egy hisztizos anyamasszonykatonaja apuka, aki meghatral a problemak elol es kezelni se probalja meg azokat, na ez se idealis eset. Az meg, h ket rossz kozul melyik a rosszab, eked kell tudnod, de az se idealis, ha a gyerek ezt fogja latni, ha nem valtoznak a dolgok (ezalatt sajat esetemet is ertem) nem josolok par evnel tobbet a kapcsolatnak! Ha tippelnem kene a gyerek megszuletese utan kb 1 evig normalisabb lesz, de ha nem akar valtoztatni, kezdeni fogja elorol...

2015. okt. 3. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Az lemaradt, h az anyos mit szol, h a fia napokra otthagyja a terhes parjat??
2015. okt. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:

anyós nagyon családcentrikus asszony, jóra tanítja(tanította) a gyerekeit, minden gyereke tiszteli őt amúgy.

a babahírre azt mondta nekem személyesen, hogy számíthatok rá, mindenben segít, de nem gazdagok, ne anyagiakat értsek alatta.

és igazából ő is sokszor hív, ha nem tudja hol van a fia, igazából olyan kapcsolatban vagyunk, hogy aki tudja, az jelez a másiknak, hogy nyugodtak legyünk felőle.

sokszor mondja, ő tudja milyen egy anyának és ismeri a fiát, ahogy a fiáról beszéltünk, már nevettünk rajta.

kicsit olyan, mint egy bnő akivel a szerelmi bánatot meg lehet beszélni, megérti, dehát konkrétan tenni ő sem tud, egy felnőtt ember(30 éves)a fia.


mindenesetre készülök az egyedülálló anyaságra.

csak kíváncsi voltam, hogy ezen kívül mit tehet egy nő ilyen helyzetben. lelépni, az csak egy, a lehetőségek közül, illetve hittem én, hogy lehetséges más út is.

de ez a legkönnyebb fenyegetni a kapcsolat végével, meg elpakoltatni.

2015. okt. 3. 14:18
 19/26 A kérdező kommentje:

a haverjaival felesleges beszélni, a párom mondhatni a "főnök" minden haverja megy utána, mint a birka, isszák a szavait.

amit mond, az van.

gondolom ha elsírja magát rólunk, mindenki őt vigasztalja(ill nem tudom pasik között egy hogy szokás, de ennek a férfiverziója)

2015. okt. 3. 14:20
 20/26 anonim ***** válasza:
Abortusz, pasit kidob!
2015. okt. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!