Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti nem féltek attól, hogy baj...

Ti nem féltek attól, hogy baj lesz a terhességgel?

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy mi van velem, de mindig az jár a fejemben,hogy Mivan ha ez lesz vagy az lesz. Ha egyszer arra ébredek,hogy vértócsában fekszek,vagy pisiléskor vért találok a papíron.

Második terhességem.Elsőnél nem gondolkodtam ilyeneken.


2015. okt. 5. 11:29
 1/8 anonim ***** válasza:

Túl sok hülyeséget hallasz/olvasol.


Az állandó aggódás az, ami a gyereknek árthat.

2015. okt. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
de igen, az elején mindenen paráztam, aztán a párom megmosta a fejem, hogy ez így nagyon nem jó a babának hogy mindenen aggódok és azonnal szedjem össze magam, és álljak mindenhez úgy hogy mégis mi baj lehetne, amikor 90%-ban egészséges babák születnek. Onnantól már nem aggódtam, teljesen igaza volt. Te se tedd.
2015. okt. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én a harmadikat várom, és sokkal jobban féltem őt, mint eddig a tesóit. Valahogy már többet tudok a témáról és biztosan több rémtörténetet is hallottam, talán ezért.

Én nem állandóan szorongok (szerencsére) csak néha rámtör és vizsgálatok előtt idegroncs leszek. Rettegek, hogy az uh-on nem lesz szívhang. :(

15 hetes vagyok

2015. okt. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is sokat aggódom... Mindenki mondja, hogy ne aggódjak, nincs értelme, nem tesz jót, tudom is ezeket, de nem tehetek róla... Most fogok a héten menni a 12. heti Uh-ra, szerintem utána megnyugszom kicsit...
2015. okt. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is élte hogy valami baj lesz,ez szerintem természetes,de nem szabad túl aggódni,hiszen ez már a 2. terhességed,ott se volt gond itt se lesz.Ne idegeskedj az nagyon rossz.
2015. okt. 5. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Első terhességnél semmim sem aggódtam. Most vagyok 8 hetes terhes a másodikkal folyamatosan azon gondolkodom mi lesz ha... Teljesen ki vagyok néha, nem értem mit paráztatom magam. Pedig sem görcs, vagy vérzés barnazas nem volt. Minden rendben van. De en is ugy vagyok vele hogy a 12 hetes uh utan szerintem megnyugszom :)
2015. okt. 5. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 piroska és a farkas ***** válasza:
Én az elején sokat aggodtam, véreztem is az 5. hét végén. Onnantol kezdve minden pisiléskor a " jaj csak nehogy vért lássak " érzés volt... aztá jött a 12. heti ultrahang, ahol egy közel 9mm - es tarkoredőt mértek, később igazolodott is egy nagyon komoly rendellenesség, ami iszonyú nehéz döntés felelősségét tette ránk . Amig hezitáltunk, a " bárcsak vért látnék " érzésre váltottam, talán önvédelemből. Nagyon nehéz volt. De érdekes modon egy megmagyarázhatatlan rossz érzés az elejétől fogva volt bennem, egy olyasmi, h nem mertem átadni magam az örömnek, a várakozásnak. Kislányommal ilyesmit nem éreztem, ott is aggodtam valamenyire, de belül tudtam, h rendben vannak a dolgok.
2015. okt. 5. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ugyan ezektől félek, bár már enyhült.. :D

Nem tudnék már nélküle élni... :)

17hkm

2015. okt. 5. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!