Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Amikor az első vizsgálatra...

Amikor az első vizsgálatra mentél terhességgel a nőgyògyászhoz már akkor bement veled a férjed is?

Figyelt kérdés
Egyből ketten mentetek be vagy az uh-ra lett behìvva?
2015. aug. 13. 11:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
61%
Nekem egyik terhességemnél sem jött be az első vizsgálatra.
2015. aug. 13. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
61%
Vizsgálatra nem jött be, de aztán az ultrahangokra sem engedték be. Csak akkor jött, amikor fizetős, 3D-s UH-on voltunk-
2015. aug. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem akart. Felkészítettem, hogy valószínűleg huvelyi UH lesz. Már csak azóta jár be velem, mióta hasi UH-t csinál a dokim. Vizsgálatra viszont továbbra sem jön be, az UH után szokott lenni.
2015. aug. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
40%
Soha, egyetlen vizsgálatot sem hagyott ki. Mindkét gyereknél végig bent volt velem. Az elsőnél gondok adódtak, így 3 orvos is bent volt és végig vizsgáltak kézzel és ultrahanggal is. Fogta a kezem és aggódott értünk, pont nem érdekelte, hogy ez most mit is jelent vizsgálat szempontjából. Azt mondta, hogy nem az a fajta, aki képes lenne a folyosón ülni, vagy elég neki egy sms, hogy minden oké. Amennyire fizikailag képes, részt akart venni a teljes folyamatban.
2015. aug. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
75%
Egyedül mentem, a párom a 11. héten jött el, amikor többnyire babamoziztunk csak.
2015. aug. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
61%
Csak a 4D-s uh-ra jött a férjem,a többi vizsgálatra egyedül mentem.
2015. aug. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%
Az első alkalommal nem jött. Utána is csak akkor vittem, ha uh. volt.
2015. aug. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
76%
Sosem jött be egy gyereknél sem a vizsgálatokra, 4D-re mentünk együtt csak és a szülőszobára.
2015. aug. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
61%

Nem, a viszgáltra, még az elsőre sem vittem be magammal, meg sem fordult a fejemben.

Az UH-kra mindig jött, oda szó nélkül beengedték.

2015. aug. 13. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
61%
egyedül mentem be. aztán a 12. héttől jött ő is mindenhova, mindig megnézte az UH-t, aztán kiment a kézi vizsgálathoz.
2015. aug. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!