Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha olyan munkaköröd lenne,...

Ha olyan munkaköröd lenne, ahol garantált a mindennapos idegeskedés és az első terhességgel magas vérnyomásra gyógyszereket kellett szedned, dolgoznál tovább?

Figyelt kérdés

Most 3 hete táppénzen vagyok. A főnök tudja a terhességet és kérte,hogy dolgozzak ameddig tudok.

De mindennapos az idegeskedés, a hajtás, és egyébként is emelt magnéziumot szedek.

Nyilván a pénz sem mindegy, de talán nyugodtabb lennék itthon, viszont vissza sem szeretnék élni a munkahellyel.


2015. ápr. 27. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérd ki a doki véleményét. Az állandó idegeskedés túl jót nem tesz, de én csak emiatt dolgoznék, ameddig lelkileg fizikailag bírom.
2015. ápr. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nem félnék,hogy a főnök kirúg akkor NEM.
2015. ápr. 27. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kirúgni terhesség alatt???
2015. ápr. 27. 09:58
 4/5 anonim ***** válasza:

A terhességi magas vérnyomás azért nem az idegeskedéstől alakul ki.

Nyilván, ha már megvan, akkor nem használ rá a stressz.


Ha egyébként nem lenne baj a vérnyomásommal, akkor csak azért, mert "kialakulhat", nem hagynám abba a munkát.

Én is nagyon stresszes helyen dolgozom, de megtanultam nagyjából kizárni, így semmi bajom.


Persze, ha úgy alakulna, hogy rosszabbodna az egészségi állapotom, akkor elmennék táppénzre, de előre NEM.


(Egyébként igen, abban téved az a hozzászóló, nem rúghatnak ki, de azért az nem mindegy, hogy milyen hajlandósággal foglalkoztat majd, ha majd szülés után visszamégy.)

2015. ápr. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.vagyok. Igen,"kirúghat" pl.úgy keveri a kártyát,hogy te mondj fel,mert betesz pár túlórát,vidéki konferenciát,vagy akármi. Persze nem feltétlen most,majd ha visszamész a szülés után.
2015. ápr. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!