Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ez normalis a terhesseg alatt?

Vickyli kérdése:

Ez normalis a terhesseg alatt?

Figyelt kérdés
38.hetesen voltam a nögyogyaszomnal,aki a vizsgalatot kacsaval vegezte! Erdekelne,hogy ez normalis-e terhesseg alatt?! Köszi a valaszokat.

2015. okt. 8. 08:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem a kenetet vette le?
2015. okt. 8. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
33%

Normális. Mire számítottál? ránéz a pocakodra és azt mondja, minden rendben?


Neki van orvosi diplomája, nem neked vagy nekünk. Ha nem bízol benne, nem kellene nála szülni.

2015. okt. 8. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
68%
Azért engem mindig meglep ez a magyarázat, hogy "neki van orvosi diplomája". Ez feljogosítja, hogy magyarázat nélkül végezzen el vizsgálatokat? Emiatt a hozzáállás miatt tart ott ma a magyar szülészet, ahol. Az én orvosom előre elmondja, mit fog csinálni és miért fogja csinálni. Mert a diplomával együtt nem jár empátia és intelligencia. Az csak egy papír valamiféle tudásanyagról (ami kb. 20-30 évvel ezelőtti ráadásul).
2015. okt. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az lehet, hogy csak egy papír, de a kérdező miért nem kérdezte meg az orvost, hogy mit és miért csinál? (Ha már az orvos nem mondta magától.)
2015. okt. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem arra szamitottam,hogy ramnez es tudja mi a helyzet,csak furcsa,hogy eddig mindig kezzel vizsgalt,most pedig kacsaval! A terhesseg eleje ota csak kezzel vizsgalt,es a 38.heten nem,ezert furcsaltam.
2015. okt. 8. 12:20
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem nala fogok szülni 😊 csak erdekel a dolog,hiszen en is,mint minden masik nö aggodik a babajaert!
2015. okt. 8. 12:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért kellett volna tőle megkérdezni!
2015. okt. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!