Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megmarad a baba...

Szerintetek megmarad a baba vagy elmegy? (fontos)

Figyelt kérdés

4 napja késik, 2 napja teszteltem pozitívat..

Viszont tegnap óta ilyen barnás a wc papír ( de csak akkor észrevehető ha erősebben a hüvelyemhez nyomom a wc papírt, tehát nem folyik ki belőlem semmi) Sajnos fiatalabb koromban volt 2 abortuszom amit nagyon bánok, de semmiképp nemvolt lehetősem megtartani..

Tegnap szeretkeztem a párommal, és utána jelentkezett ez a barnás valami.

Nagyon aggódom.

És tudom szörnyű de sajnos jelenleg nincs tb-m és tb kártyám se.

Ha sokat biciklizek/sétálok mialatt elintézem lesz nagyobb gond? Nagyon ideges vagyok, aludni se tudok rendesen.

Szóval lehet hogy csak jövő héten tudok menni dokihoz ha elintéztem ezeket, mert ugye tb kártyát se tudok felmutatni meg támogatásom sincs.

Szóval lesz-e gond? :(


2015. okt. 8. 10:58
 81/128 anonim ***** válasza:
Na ez nagyon biztató akkor már tuti a baba.a tb-t sikerült elintézni?
2015. okt. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/128 anonim ***** válasza:
Látod, én mondtam :) Azért Urogestant szerintem nem ártana szedni... Mostmár bebizonyosodott a terhesség, a bunkó orvosok orra alá dugnám a papírt... Az nagyon jó, hogy megvan a baba, de a vérzés sose jelent jót. Vérzel még?
2015. okt. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/128 A kérdező kommentje:

Nem, semmiféle vérzés nincs :) akkor volt csak minimális barnázás mikor megkellet volna jönnie.

Melleim feszülnek, már lassan melltartóban kell aludnom, és sokat vagyok kívánós :D

Egyébként ma a dokihoz nemkellett bemennem, a betegfelvételnél nézték meg gépen az eredményem

2015. okt. 14. 18:53
 84/128 A kérdező kommentje:

Elég érdekes "tünetem" lett. :)

Kb 3 napja elkezdtem éjszakánként álmodni, pedig már olyan régen álmodtam hogy nem is emlékszem mikor.

Egyébként sok a gyomorsavam.. vehetek be rá acido-git-et?

Ráadásul sokat vagyok éhes is :)

2015. okt. 17. 00:36
 85/128 anonim ***** válasza:
Sya.én úgy tudom csak renniet lehet a savra kismamáknak,én is azt szedem nekem bevált.
2015. okt. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Tegnap éjszaka felébredtem és elkezdett fájni/görcsölni a hasam, úgy érezrem a petefészkeim görcsölnek, eléggé fájt . Pár percig tartott.

Szerintetek gondra utalhat? esetleg méhenkívüli terhességre? Nagyon beparáztam.

2015. okt. 18. 17:27
 87/128 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ma megyek délután 3ra nőgyágyászhoz, nekem fura hogy d.u. 3ra adott időpontot.

Szerintem ultrahang se lesz, mert az 2-ig van.

De akkor mit fog vizsgálni?

2015. okt. 22. 09:22
 88/128 A kérdező kommentje:
Amúgy pár napja folyamatosan hányingerem van, nagyon rossz :/ 1 percre se múlik el a hányinger..
2015. okt. 22. 09:41
 89/128 anonim ***** válasza:
29%
Neked nincs családod, barátnőd, hogy folyamatosan itt osztod az információkat?
2015. okt. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/128 anonim ***** válasza:

ma 09:57 Ha nem tetszik, nem kell elolvasni...

Kérdező, írd majd meg, hogy mi volt a dokinál. Remélem csinál ultrahangot is, kellene. Én nem tudom, mert sosem jártam sztk-ba, a dokim még este is fogad és csinál ultrahangot, szóval nem tudom, de szerintem biztos fognak csinálni. Szorítok!

2015. okt. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!