Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van Győrben olyan nőgyógyász,...

Van Győrben olyan nőgyógyász, aki akkor is foglalkozik velem, ha baj van, nem csak akkor ha minden szép és jó?

Figyelt kérdés
Olyanok válaszát várom, akikkel tényleg előfordult valami gond és rendelési időn kívül keresték a dokijukat és az normálsan bánt velük, nemcsak kirázta a dolgokat a nyakából!
2015. okt. 8. 14:23
 1/10 anonim ***** válasza:
61%

Orvoshoz AKKOR megy a legtöbb ember, amikor BAJA van - tehát ilyen szempontból nincs értelme a kérdésednek.


VISZONT alapesetben RENDELÉSI idöben illik csak felkeresni egy orvost, kivéve, ha vészhelyzet van. (Ugyanis az orvso is EMBER, és neki is kell/jár szabadidö)

2015. okt. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
ha privátba mész hozzájuk akkor szakítanak rád időt. most történt hogy eddig anyum mindig privátba járt az egyik orvoshoz, akkor nagyon kedves és segítőkész volt vele.most a kórházi rendelésre ment és kb meg sem akarta ismerni, mellesleg amilyen problémával érkezett anyum nem is foglalkozott vele.
2015. okt. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Terhesség témakörbe írtam ki a kérdést, a legjobb esetben a legtöbb kismamának nincs panasza, szóval nem akkor megy az ember nőgyógyászhoz hogyha baja van, hanem amikor időpontot kap terhesgondozásra.
2015. okt. 8. 14:47
 4/10 anonim ***** válasza:
Én a győri dokimnak bármikor írhatok emailt ha problémát gondolok és rákérdezek indokolt e bejelentkeznem a rendelésre. Tudtommal a kismamák felhívhatják ha kérdéses helyzet van. Végül is én még nem vagyok kismama sajnos, csak kezelt, de nekem is azt mondta nyugodtan hívjam fel ha valami nem világos. Jobban szeretek emailt írni neki, nehogy zavarjam ha pl egész éjjel ügyelt és pl alszik.
2015. okt. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Most nekem is ez a problémám, hogy van magán dokim, ő is mondta, hogy bármikor hívhatom. Sajnos ma volt is egy nagyobb problémám és felhívtam, nem este, vagy éjjel, hanem azelőtt mielőtt kezdte volna a rendelést, és kirázott a nyakából. Most nagyon csalódott vagyok.
2015. okt. 8. 16:20
 6/10 anonim ***** válasza:
De nem ugyanaz akit írtam priviben? Ő pl mindig válaszol nekem 1-2 nap alatt az emailre.
2015. okt. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Én nem kaptam privát üzenetet most...
2015. okt. 8. 16:35
 8/10 anonim ***** válasza:
Azt hittem Te kérdezted priviben a doki nevét ... de akkor ki?😉
2015. okt. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
2. válaszoló vagyok, én is bármikor hívhattam az orvosom. sajnos nem volt problémamentes a terhességem. éjjel nem hívtam, de ha kellet bármikor hívhattam.mikor bekerültem kórházba konferencián volt, ott hívtam és felvette ott is.
2015. okt. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Hát 2-es irigyellek, hogy neked sikerült ilyen orvost kifognod, nekem úgy néz ki nem volt ilyen szerencsém :(
2015. okt. 8. 20:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!