Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi kiütés? Nagyon...

R.aniko24 kérdése:

Terhességi kiütés? Nagyon viszket. Mitől lehet, mit tehetek, hogy elmúljon?

Figyelt kérdés
Sziasztok!4napja a hasamon a striák körül rengeteg piros pötty lett ami nagyon viszket.Kaptam rá mosdókenőcsöt de nem hat.Bőrgyógyászhoz csak jövőhéten tudok menni.Volt esetleg valakinek ilyen?25hetes vagyok és nagyon aggódom,hogy mi lehet ez.Egyelőre csak a pocakom vannak a pöttyök.Köszönöm előre is a segítséget.
2015. okt. 10. 10:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Az én orvosom azt mondta, hogy ez teljesen normális
2015. okt. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem a mandulaolaj segített. A fürdővízbe tettem.
2015. okt. 10. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen,akkor talán nem kell aggódnom.Amúgy olyan ekcémás kinézete van de előtte Sosem volt nekem
2015. okt. 10. 11:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Jajj szegénykém... :(

Nekem is volt de csak az utolsó héten, szülés után el is múlt, viszont nekem visszatért 5 héttel később, szörnyű volt... Két bőrgyógyásznál is voltam semmi nem volt jó amit adtak, végül a háziorvos adott suprastyn injekciót... Attól nem viszketett és elmúlt... Azt a két hetet nem kívánom senkinek... Próbáld ki az előttem szólók tippjeit... Kitartás...

2015. okt. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vérvétel volt?
2015. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm...a kezemen is van már pár pötty ami nagyon viszket,Félek,hogy elterjed de egyenlőre úgy néz ki hogy el fog.Remélem lesz holnap bőrgyógyász és tud segíteni...Vérvételen voltam kb 3hete.
2015. okt. 11. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!